Свято перемоги над здоровим глуздом

Дмитро Корчинський© УНІАН
В Нюрнберзі злочинці судили злочинців. Друга Світова війна – це бійка монстрів. Визволення від нацизму означало ще гірше рабство для визволених.

Якщо порівнювати з Троянською війною, то Друга Світова містифікована більше, але гірше. В Іліаді ми однаково співчуваємо і Гектору і Ахіллу, там немає негативних персонажів. Тому Гомер внутрішньо правдивий, без огляду на всі зовнішні атрибути казки.

В Другій Світовій немає позитивних персонажів, майже всі її історики брешуть (не дивлячись на зовнішні атрибути статистики) не тоді, коли чорнять тих, хто програв, а тоді, коли відбілюють переможців.

В Першій Світовій війні імперіалісти воювали проти імперіалістів, вони кидали під паровий каток мільйони своїх громадян заради економіки, отже вигоди, чим в результаті обурилися навіть народи країн-переможців.

Друга Світова стала продовженням Першої, вона вирішувала недорозв‘язані питання, звідки в ній раптом взялися сили добра? Нацистська Німеччина була уособленим злом, але чи кращими були країни антигітлерівської коаліції? СССР був рабовласницькою державою, яка для підтримання власного існування повинна була знищувати мільйони своїх громадян та здійснювати агресію проти сусідів. СССР вбив антифашистів ненабагато менше, ніж їх вбивали фашисти: бійців польської Армії Крайової, радянських військовополонених, безліч яких загинуло після визволення з полону, інвалідів війни, від яких очистили міста у 1946-47 р.р., тощо. Німцям не вдалося підстрелити жодного радянського маршала, натомість чотирьох з них репресували вже у 1946 році. Радянський Союз здійснював етнічні чистки і пригнічував євреїв ще довгі роки після завершення війни.

Велика Британія була найбільшою колоніальною імперією. Якщо площина території Третього рейху у 1941 році налічувала 696 тис. кв. км., то площина територій, окупованих Британією становила 37 млн. кв. км. Британія придушувала національно-визвольну боротьбу поневолених народів, в т.ч. євреїв.

Євреї, які є для нас індикатором людськості, у 1944 році піднімали повстання в гетто на територіях Рейху, але також знищували британських військовослужбовців на Близькому Сході, на теренах Empire. Низкою антибританських операцій керував майбутній прем‘єр-міністр Ізраїлю Менахем Бегін. Тоді для євреїв Німеччина і Британія були ланками одного ланцюга зла.

В часи Другої Світової війни Сполучені Штати все ще практикували расову сегрегацію в її найпотворніших формах. США вважали найбільш ефективним методом ведення війни – масове знищення мирного населення. Мільйони дітей, жінок, старих загинули під американськими та англійськими бомбами в житлових кварталах німецьких міст, не в якості побічних жертв, а як основні цілі авіанальотів. У 1945 році США застосували ядерні бомби не проти воєнних об‘єктів, але проти мирного населення Японії.

На сумлінні авіації союзників знищення тисяч і тисяч пам‘яток мистецтва та історії загальнолюдського значення не тільки в Німеччині, але також у Франції та Італії. Антигітлерівська коаліція порушила всі конвенції щодо поводження з військовополоненими. Для прикладу близько мільйона німецьких військовополонених загинуло в концтаборах на території Франції взимку 1945-46 р.р.

Союзники не відрізнялися від Рейху гуманізмом, але значно перевищували його цинізмом. Свідчення цьому – Нюрнберзький процес. Треба віддати належне американцям і британцям, спочатку вони хотіли просто повісити захоплених ними німецьких керівників – зрозуміле, прагматичне бажання. Проте СССР наполіг на відкритому судовому процесі. Звинуваченням і суддями з радянського боку керував Святослав Вишинський – організатор процесів над "ворогами народу" в СССР у 20-х – 30-з р.р.

Ці процеси є загальновизнаним беззаконням, фарсом і знущанням. Чи є підстава вважати іншим Нюрнберзький процес? В Нюрнберзі злочинці судили злочинців. Друга Світова війна – це бійка монстрів. Визволення від нацизму означало ще гірше рабство для визволених. Певне монголи теж розповідали спаленій ними Київській Русі, що визволили її від половців. Проте наші предки були розумніші за нас. Вони не вивішували монгольських прапорів на річницю перемоги на Калці, яка теж, до речі, трапилась у травні.

_________________________________________________________________________________

Читайте також

Знання – слабкість!

Ми живемо в інфікованому світі, де треба обмежувати для себе кількість безладних статевих контактів та випадкової інформації.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 57
  • Артем Артем 8 травня, 15:33 Згоден 17 Не згоден 1 9 мая - это день скорби и поминания погибших. а тот кто в этот день празднует победу, действительно лишен здравого смысла. людей, действительно воевавших, практически уже нет (а те кто еще живы - еле ходят), а вот крысы сидевшие в штабах и писавшие доносы всю войну - вот они и лезут праздновать победу рабовладельческой идеалогии над нацистской. мой дед воевал на финской и на фронтах ВОВ, а в 47 его расстреляли, в докуметах поставив отметку " к 30 летию октября". так-что 9 мая - это скорбь по ушедшим, а не праздник победы відповісти цитувати Дякуємоспам Юрий ,ЛЬВОВ 14.05.2011 Что-то мне не вериться ,что ни СБУ ни МВД Украины не знали,что во Львов едут Юрий ,ЛЬВОВ 14.05.2011 Что-то мне не вериться ,что ни СБУ ни МВД Украины не знали,что во Львов едут 13 травня, 14:21 Згоден 0 Не згоден 0 Юрий ,ЛЬВОВ 14.05.2011 Что-то мне не вериться ,что ни СБУ ни МВД Украины не знали,что во Львов едут с красными флагам.Нафига вообще тогда Служба _Б_Е_З_П_Е_К_И_ України и аналогичные структуры?Я так и не понял,кто-то хотит чтобы 22.06.2011 во Львове и Киеве была "революция?"-Может кому-то это выгодно?Пани сваряться-у хлопів чуби тріщать! цитувати Дякуємоспам ВАСИЛЬ ВАСИЛЬ 8 травня, 16:23 Згоден 5 Не згоден 1 Підтримаю на всі 1000%, Фінал війни був найбільш трагічний для України.Після 1945р. московські окупанти роздерли і роздарили споконвічні землі Української держави ком. сателітам польщі, білорусії,руминії ,словаччині, молдові і росії, український народ більше 5 млн вивезли в сибір і інші околиці імперії.Це страшна етнічна трагедія Українського народу і день скорботи за невинно вбитими і репресованими, ще подавай їм червону шмату. цитувати Дякуємоспам Роланд Роланд 8 травня, 15:44 Згоден 8 Не згоден 2 100% Залишились одні штабні щурі, декотрих можна назвати "дітями війни", але вони себе називають ветеранами- (по роках не підходять), а уніформу і цілі ряди медалей носять. цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції