Що робити і чого варто уникати на молодика

© andertrace.livejournal.com
Головне – не піддаватися на провокації і не тримати негатив у собі.

1 вересня ми пережили сонячне затемнення, вплив якого даватиме про себе знати ще найближчі два дні. Та крім цього астрологічного явища у наступні дні нам доведеться відчути на собі ще й вплив молодика. Додайте у цю гримучу суміш і вплив ретроградного Меркурію, період якого нещодавно стартував і триватиме аж три тижні.

В підсумку виходить поєднання аж трьох астрономічних та астрологічних явищ, а це означає, що вони посилюватимуть дію один одного – і їхні наслідки ми відчуватимемо ще кілька місяців.

Наше життя складається із безлічі деталей і молодий місяць – хороший період, щоб замислитися про них. Запитайте себе, чи правильно вим мрієте? Чи записуєте свої бажання, чи пишете у щоденнику, чи плануєте день, місяць, рік? Саме такі, здавалося б, дрібниці можуть вам допомогти стати господарями власного життя. Адже, як-то кажуть, "правильна підготовка перешкоджає провалу".

У період молодого Місяця вам знадобиться заспокійливий чай із ромашки, м'яти та меліси. А вмостившись із чашкою такого чаю і пледом, можна якраз зайнятись плануванням свого життя, бо час молодика підходить для цього чи не найкраще.

Читайте також: Дні духовного зростання у вересні 2016 року

Тому не починайте зараз важливих справ, краще зачекайте із ними до кінця вересня, коли завершиться коридор затемнень і період ретроградного Меркурія.

Найближчим часом через вплив багатьох небесних явищ дуже хотітиметься робити різкі кроки і піддаватися емоціям. Але робити цього не варто – пізніше ви можете сильно пошкодувати про вчинене.

Не піддавайтесь на провокації, не залишайте емоції у собі. Якщо, приміром, ви хочете позбутися якогось негативу у власному житті, запишіть це на клаптиках паперу і спаліть, пам'ятаючи про техніку безпеки. Якщо вам хтось особливо дошкуляє, напишіть його ім'я на папері і просто змийте клаптик в унітаз - позитив від таких дій вам буде гарантований, а якщо постараєтесь в це повірити, то ця людина зникне із вашого життя.

Після таких очищаючих магічних дій запишіть або принаймні детально обдумайте свої плани і мрії на цей місяць. У цій справі важливі саме деталі і чітке планування.

Гарного вам вересневого молодика!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

 

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 3
Вибір редакції