Як побороти шкідливі звички? 6 головних кроків

© zavarnik.biz
Шкідливих звичок можна і треба позбуватися – і ці шість кроків приведуть вас до успіху.

Шкідливі звички, а саме паління, вживання алкоголю або наркотиків та систематичне переїдання – наносять значну шкоду нашому здоров'ю та нещадно псують зовнішність.

Пропоную авторську методику позбавлення шкідливих звичок. У моєму відеоблозі ви можете побачити історію однієї пацієнтки, яка стала героїнею програми "Моє нове життя" ("1+1") та потрапила до нашої клініки. Тетяна понад чотири роки приймала тяжкий наркотик, що суттєво пошкодив її здоров'я та зовнішність. У жінки був діагностований остеомієліт нижньої та верхньої щелепи. Звичайно, це захворювання викликала її шкідлива звичка – залежність від наркотиків. В результаті колосальної роботи команди нашої клініки та титанічних зусиль самої Тетяни – вона змогла подолати цю залежність та перемогти хворобу.

Читайте також: 10 фактів про людський організм, які знає лише хірург

Подолання шкідливих звичок – це в першу чергу лікування психосоматичних хвороб, хірурги ж здебільшого займаються усуненням наслідків негативного впливу на організм шкідливих звичок. У відеоблозі ви можете побачити, як виглядають легені курця, печінка людини, яка тривалий час вживала алкоголь, а також як змінилися ті люди, котрі систематично вживали наркотики.

Як же побороти негативну звичку? Як перемогти її?

Крок №1. Побачити та визнати, що у вас є шкідлива звичка

Зрозуміти, що ця негативна звичка живе у вас та шкодить вашому здоров'ю і зовнішності. Жодна людина, яка, приміром, вживає алкоголь, не вважає себе залежним від нього. Тому перший крок – це визнання проблеми.

Крок №2. Описати та зрозуміти шкідливу звичку

Потрібно зустріти звичку "віч-на-віч" - вивчити її кожну "рису". Чим більше часу ви витратите на цьому етапі – тим глибше зрозумієте її і тим легше буде боротися із нею в майбутньому.

Куріння, для блогів
Інфографіка надана автором

Куріння, для блогів
Інфографіка надана автором

Крок №3. Зрозуміти наслідки шкідливої звички

Зрозуміти, яку шкоду приносить звичка особисто вам, вашим ближнім. Кожен має над цим задуматися. Адже кожна шкідлива звичка – це не тільки особиста проблема, а ще й незручність для всіх оточуючих.

Крок №4. Щоб виховати нову та побороти стару звичку потрібен 21 день

Американський священик і письменник Вілл Боуен у своїй книзі "Світ без скарг" запропонував на 21 день надягти фіолетовий браслет і припинити скаржитися, критикувати і висловлювати невдоволення. Методику підтвердили мільйони людей з 84 країн світу. Для того, щоб побороти стару звичку, нам необхідно виховати нову. І забирає це три тижні.

Легені курця, для блогів
Легені здорової людини і легені курця. Фото надане автором

Крок №5. Фіксуйте зміни

Фотографуйте себе, знімайте відео, оцінюйте – фіксуйте позитивні зміни. Діліться та обговорюйте з близькими позитивні зміни. Ведіть щоденник.

Крок №6. Вигадайте для себе винагороду

Нагороджуйте себе за досягнуті результати. Нехай це буде поїздка в гори, зустріч із друзями чи свіжа полуниця. Ви відчуєте, що ваші самооцінка та впевненість зросли. Як результат – звичка стане вашою другою натурою.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 3
  • Иван Иванович Иванов Иван Иванович Иванов 16 червня, 14:14 Згоден 10 Не згоден 0 Я поделюсь личным опытом по борьбе с вредными привычками. Сразу оговорюсь НИКАКИХ браслетов таблеток сиропов и травок заварных, никаких кодирований и так далее. Здесь все зависит от силы воли человека. Я и пил и курил.. Но все лично добровольно бросил. Курил чуть не по 2 пачки в день (и до такого доходило) работа нервная была. И пил по разному бывало. А вот нашел силу воли и забросил все. Не пью 10 лет ни капли даже пива. И курить не курю. При этом никаких таблеток и мучений. Я тут много видел уже статей (кто то тут бросал курить) и описывал НЕВЫНОСИМЫЕ мучения которые посещали после брошения курения. Я так скажу у кого какой организм и сила воли. И больше никакие факторы не влияют. Я когда бросал пить так бросил сразу же на следующий день. Что курить что пить и при этом не умирал как многие описывают. И курил по более многих.. Просто иногда как почитаю такое описывают прям аж умирают без окурка в первый день как бросили. Да бред это сивой кобылы. Да, руки тянутся но если не бить по им то не от учих их. Все намного проще чем вам кажется... відповісти цитувати Дякуємоспам Людмила Радович Людмила Радович 8 липня, 08:02 Згоден 0 Не згоден 0 Полностью согласна. Если по-настоящему решил, то лишь из-за привычки механической/поведенческой руки тянутся. Но чтобы "плохо/больно/невыносимо" - это миф. Или самовнушение. цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції