Режим секретності

© УНІАН
Росія обмежила рух до анексованого Криму, аби приховати, що там відбувається насправді.

Тепер у Криму відбуваються навчання РФ. Росія повідомляла про проведення активних навчань Південного Федерального військового округу. Згідно з домовленостями між Росією і Україною та Росією і НАТО, країни мають попереджати одна одну про проведення навчань. Однак Крим – це територія України, тому Росія не вказала конкретну точку, де відбуватимуться тренування.

З одного боку, окупаційна влада вводить режим обмеження руху, стратегічно моделюючи надзвичайну ситуацію, яка може статися в реальній бойовій обстановці. Водночас через ЗМІ вони подають інформацію, що є загроза з боку України. Тому вони включають жорсткий контроль і на блокпостах, і безпосередньо на території Криму.

Читайте також: Тривожний мир на адмінкордоні з Кримом

З іншого боку, вони хочуть зберегти режим секретності під час проведення військових навчань, під час переміщення військової техніки та військових контингентів. Тому вони обмежують рух українських громадян з боку України, щоб ті не бачили, що відбувається, не бачили російську техніку та комплекс навчань.

Саме тому обмеження вводилося на окремих пунктах пропуску в різний час. Там, де немає техніки, вони пропускають людей, а на тих пунктах, в районі яких відбуваються навчання, вони обмежують таке пересування.

За нашими даними, ситуація скоро нормалізується. Наші джерела дають інформацію, що якихось широкомасштабних наступів чи жорстких обмежень Росія не планує. Розв'язання активної війни на Сході, Криму чи Придністров'ї існує тільки в теорії. Наразі РФ не має концептуального бачення, як надалі будувати відносини з Україною.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 12
  • 9 серпня, 11:47 Згоден 36 Не згоден 0 Що такого вони можуть відпрацьовути, щоб застосовувати такі заходи секретності? Останньому ідіоту зрозуміло що Україна не піде в напад. Хоча останній ідіот все-таки розумніший за пересічного хуйлостанця... Ніщо інше як напад в голову не приходить. відповісти цитувати Дякуємоспам Тарас Дяченко Тарас Дяченко 9 серпня, 12:25 Згоден 3 Не згоден 11 Если Россия не нападет со стороны крыма в течении года самосожжешься как Руслана?))) цитувати
Вибір редакції