Блок НУ-НС оприлюднив програму

9 серпня, 2007, 16:07 310
Додати до обраного
Вона опублікована на офіційному сайті блоку.

З
razom.org.ua
Блок НУ-НС оприлюднив свою передвиборчу програму.
Сьогодні, 9 серпня, блок "Наша Україна - Народна самооборона" оприлюднив виборчу програму "Для людей - а не політиків!"

Її було опубліковано на офіційному інтернет-сайті блоку.

Програма починається критикою діючої в Україні влади, зокрема, нинішньої парламентської коаліції. "Протягом останнього року правляча коаліція у Верховній раді показала свою корумпованість і нездатність служити людям", - йдеться в документі.

В той же час, блок НУ-НС наголошує, що він іде на вибори, "щоб відновити закон та навести порядок". Також він відзначає, що основою програми стала програма президента України Віктора Ющенка "Десять кроків назустріч людям".

Особливий наголос "Наша Україна - Народна самооборона" робить на скасуванні депутатської недоторканності та ліквідації депутатських і чиновницьких привілеїв в Україні.  

Також представники блоку обіцяють створити національне антикорупційне бюро, яке перевірятиме прибутки високопосадовців, ввести інститут виборних мирових суддів, створити незалежну Судову палату, а також ввести громадську експертизу та публічну оцінку виконання партіями передвиборчих зобов’язань.

Серед пунктів програми також деполітизація міліції, створення професійної армії до 2010 року, збільшення допомоги при народженні дитини (від 12 до 25 тисяч гривень в залежності від кількості дітей в сім'ї),   

Також у документі йдеться про введення в 2008 році Єдиної тарифної сітки, що може сприяти підвищенню прибутків працівників бюджетної сфери, соціальних працівників, військових. Привертають увагу обіцянки ввести "справедливі комунальні тарифи" та ліквідувати чергу військових на отримання житла до 2010 року.

Серед головних економічних пунктів програми вступ України до СОТ, створення зони вільної торгівлі та спрощення візового режиму з Євросоюзом, диверсифікація джерел енергопостачання, введення нового Податкогово кодексу, ліквідація податкової міліції, зниження ПДВ до 17%, запровадження єдиного соціального внеску, захист приватної власності.

Привертають увагу також плани із запровадження нового податку на багатство і розкіш. Також в програмі висловлена низка пропозицій із забезпечення здорового способу життя в Україні, зокрема, через реформування медицини. Лунає і обіцянка знищити корупцію у навчальних закладах через обов'язкове зовнішнє тестування.

Низка пунктів програми стосується науки та культури. Зокрема, говориться про фінансування науки на рівні 2% національного ВВП, захист української мови та культури, формування єдиного інформаційного простору в Україні, стимулювання розвитку української книги ("у кожному містечку до 2009 року знову буде книгарня"), гарантування свободи віросповідання та створення єдиної помісної православної церкви в Україні.

Окремим пунктом в програмі виділене відродження українського села. На думку авторів прогарми, це можна забезпечити шляхом введення прозорої реєстрації прав на землю, спрощення процедури приватизації землі, підвищення престижу проживання в селі (зокрема, шляхом запровадження допомоги в розмірі 20 тисяч гривень та соціального житла для молодих спеціалістів, які їхатимуть до села).

Особливий наголос в програмі робиться на тому, що блок НУ-НС підтримує президента Віктора Ющенка. "Об’єднавши під проводом президента України зусилля демократичних сил, наведемо порядок у країні і повернемо людям право на гідне життя", - віідзначається в документі.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами razom.org.ua / Р.К.
Побачили помилку - контрол+ентер
9 серпня, 2007, 16:07 310
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції