БЮТ оприлюднив стратегію розвитку України

1 серпня, 2007, 16:00 376
Додати до обраного
У програмі стратегічного розвитку України пріоритет віддано оновленню Конституції та судовій реформі.

Юлія Тимошенко (Фото: www.tymoshenko.com.ua)
На прес-конференції Юлія Тимошенко продемонструвала своє бачення пріоритетів національного розвитку. (Фото: www.tymoshenko.com.ua)
БЮТ розробив програму стратегічного розвитку України, яка складається з 12 пунктів. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Як передає кореспондент УНІАН, вона зазначила, що програма називатиметься "Український прорив: до справедливої і конкурентоспроможної країни".

Першим пунктом, за її словами, є конституційний прорив, який полягатиме в тому, що українці самі писатимуть свою Конституцію.

Другий пункт – судово-правовий прорив – полягатиме в тому, “щоб з нуля створити систему справжнього правосуддя”, - повідомила лідерка БЮТ.

Юлія Тимошенко також зауважила, що третій пункт – інформаційний прорив – передбачатиме створення громадського телебачення та радіомовлення й захист національного інформаційного простору.

Четвертим пунктом, наголосила вона, є антикорупційний прорив для зниження ролі держави в економіці загалом та впливу чиновництва на ухвалення економічних рішень.

П’ятий – демографічний прорив – передбачає запровадження обов’язкового медичного страхування, збільшення виплат за народження дитини й щомісячної виплати з догляду за дитиною.

Юлія Тимошенко також наголосила, що інтелектуальний прорив, який є шостим пунктом, полягатиме в розвитку системи захисту інтелектуальної власності. 

Будівництво нафтогону (Фото: www.cendec.com)
Будівництво нафто- та газогонів є складовою так званого "транзитного прориву", згаданого у восьмому пункті програми. (Фото: www.cendec.com)
Сьомим пунктом є транзитний прорив, який передбачає забезпечення умов для державно-приватного партнерства у створенні основних транзитних автомобільних коридорів, побудові нових нафто- і газогонів, а також у наведенні "військового порядку" на залізниці.

Лідерка БЮТ також зазначила, що підприємницький прорив, восьмий пункт програми, передбачає ухвалення Податкового кодексу, ліквідацію ПДВ.

Крім того, дев’ятий пункт – енергоефективний прорив – передбачає зменшення критичної залежності від монопольного імпорту енергоносіїв, зниження енергоємності ВВП, інтеграцію до європейського ринку. 

Інвестиційний прорив, за словами Юлії Тимошенко, має максимально спростити виділення землі в довгострокове користування для інвесторів, що мають намір будувати в Україні підприємства, а також усунути проблеми, які стримують надходження інвестицій.

Одинадцятим пунктом, наголосила лідерка БЮТ, є будівельний прорив, який полягатиме у розвитку системи іпотеки та зниженні вартості кредитів для купівлі житла до європейського рівня. 

Комбайн (Фото: journal.agrosector.com.ua)
Архів
Розвиток аграрної інфраструктури в БЮТ називають стратегічною метою розвитку держави. (Фото: journal.agrosector.com.ua)
Останнім, дванадцятим, пунктом є аграрний прорив, який передбачає підтримку розвитку аграрної інфраструктури.

"Наша мета, наше завдання – ставити високі, почасти романтичні цілі та пропонувати прагматичні й максимально прості шляхи до їх реалізації", - заявила лідерка БЮТ.

Стратегія розвитку країни від БЮТу

1 серпня, 2007, 00:00

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / О.В.
Побачили помилку - контрол+ентер
1 серпня, 2007, 16:00 376
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції