В Одеській області міліціонери гуртом знущались над підозрюваним |
|
Луценко обіцяє розпустити весь особовий склад райвідділу і набрати на службу нових співробітників.
Зокрема, за дискредитацію органів внутрішніх справ з органів МВС звільнений заступник керівника карного розшуку та старший уповноважений Комінтернівського райвідділу міліції. Інші за недбале ставлення до виконання службових обов'язків отримали догани або були на один ступінь понижені у званнях. Крім того, керівник райвідділу міліції отримав попередження.
Як заявив Луценко, цей керівник має два місяці для того, щоб виправити ситуацію у колективі, який він очолює. В іншому випадку міністр обіцяє розпустити весь особовий склад райвідділу і набрати на службу нових співробітників.
Керівник Служби внутрішньої безпеки МВС Василь Слободяник у своїй доповіді повідомив, що двоє зі звільнених сьогодні офіцерів 7 серпня цього року доставили затриманого за підозрою у скоєнні злочину до райвідділу, сфальсифікували протокол про начебто його непокору працівникам міліції, в результаті чого суд виніс рішення про адміністративний арешт затриманого на 5 діб.
Після цього, як встановили співробітники Служби внутрішньої безпеки МВС, потерпілого відвели до підвалу і били, вимагаючи зізнання. У результаті людина отримала закритий перелом кістки правового плеча.
Читайте також:
Тортури в міліцейських застінках
Правозахисники: ніхто в Україні не застрахований від міліцейських тортур