Братики Микита та Іванко сподіваються на допомогу небайдужих

Дітям потрібне дороге лікування і реабілітація

Народилися хлопчаки 19 квітня 2013 року раніше терміну, на 33 тижні вагітності. І були дуже слабкими. На третій день життя у Іванка почалися зупинки дихання, дитина потрапила до реанімації. За день через важку жовтяницю і пневмонію у реанімацію забрали і Микиту. Відтоді батьки почали вести боротьбу за життя дітей.

"23 липня 2013 року, коли нашим хлопчикам було всього по три місяці, внаслідок перенесеного запалення легень, ускладненого імунної хворобою і стресовим станом, мій чоловік помер від зупинки серця у віці 29 років ... З того часу вся турбота про мою маленькій родині повністю лягла на мене одну", - розказує мама малюків.

У 7 місяців у хлопчиків запідозрили ДЦП і мама малюків почала їздити по реабілітационним центрам України, щоб надати дітям потрібне лікування. Згодом завдяки небайдужим людям братики потрапили на лікування у Китай. Це дало свої позитивні результати. 

"Для таких діток дуже важливо продовжити реабілітацію, але все впирається в гроші. Я пробую як можу, але мені одній дуже складно, тому що щоденний догляд і ліки теж вимагають великих витрат, а з пенсій по втраті годувальника в 1000 грн та допомоги по інвалідності ми ледве своїм кінці з кінцями. Тому прошу допомоги у Вас, іншого виходу у нас з хлопчиками немає", - каже мама.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168757214430227

Кошілева Людмила Ананіївна

https://vk.com/club62766885

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: