Допоможіть маленькому Василькові у боротьбі з хворобою

Хлопчику 2 роки, однак він не сидить, не ходить, не говорить і їсть тільки перетерту їжу.

Допомоги небайдужих людей потребує родина Лепецьких з села Карачинів Львівської області.

Сину Юлії Лепецької Василькові два рочки. Однак він ще не сидить, не ходить, не говорить та їсть тільки перетерту їжу.

Юлія розповідає, що синочок народився на тридцятому тижні вагітності з вагою 1480 грамів у дуже важкому стані - самостійно не дихав, тиждень був на штучному диханні та місяць лежав у відділі патології недоношених дітей.

При виписці Василькові поставили діагноз пневмонія, гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС. Після року вже діагностували ДЦП, спастичний тетрапарез, епілепсію.

Всі заощадження родини уже пішли на лікування сина. До цього часу вони оплачували все самі. З народження хлопчик проходить планове лікування в Львівській обласній лікарні, пройшов три курси реабілітації у клініці ЕЛІТА в Львові. Також хлопчику постійно дають ліки, роблять масажі та гімнастику.

За словами мами Василька, завдяки лікуванню хлопчик два місяці тому почав добре утримувати голівку, може хоча б деякі іграшки утримувати в ручках.

А після курсу реабілітації у клініці Козявкіна в Трускавці стан Василька ще більше покращився - він почав краще утримувати спинку та тягнутися сідати. Після кожного курсу лікування Васильку стає краще. Лікарі прогнозують, що в разі продовження лікування хлопчик зможе сидіти і ходити.

Однак для кращого результату лікарі рекомендують проходити реабілітацію кожні три місяці у Трускавці. Та на жаль суму у більш, ніж у 7 тисяч гривень, яку потрібно на лікування, Лепецькі самі не можуть оплатити.

Тому родина звертається до небайдужих людей з проханням про допомогу для продовження лікування сина.

"Сподіваємось, що з вашою допомогою ми зберемо потрібну суму і поїдемо на лікування, адже нас вже чекають. І ми впевнені, що завдяки підтримці небайдужих людей ми поставимо синочка на ніжки. Будемо вдячні за допомогу!", - каже мама Василька.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приватбанку 4627081206673084

Лепецькій Юлії Зіновіївні 

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

ІПН 3296402802

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: