Допоможіть почати ходити 6-річному Дані

Хлопчику потрібна дорога і тривала реабілітація.

Данило народився з вагою 900 грам. У перші дні життя були поставлені діагнози: гіпоксично-ішемічне ураження головного мозку, двосторонній внутрішньошлуночковий крововилив 3 ступеня з вентрікулодилятацією 3 стадії, субепіндемальное крововилив зліва, анемія 3 стадії, сепсис: гнійний менінгіт, вентрикуліт, пневмонія. Набряк зовнішніх статевих органів і надлобковій області.

Лікарі не давали гарантій, що Даня житиме. Втім, хлопчик боровся, але з кожним прожитим місяцем діагнози додавалися. У три місяці - ретинопатія (сліпота правого ока) недоношених 5 стадії. У чотири місяці - наростаюча гідроцефалія. В п'ять - судомний синдром.

"В 1 рік і чотири місяці проведена перша операція в інституті нейрохірургії з приводу прогресуючої гідроцефалії. Даня почав робити свої перші радісні кроки успіху (посміхатися, сміятися, реагувати на зовнішній світ і проявляти інтерес до звуків). Не дивлячись на прогнози лікарів, що Даня буде рослиною ми почали відновлювальне лікування. У лютому 2014 була проведена друга операція", - каже мама хлопчика.

Лікарями було рекомендовано інтенсивна реабілітація для того, щоб Даня міг сидіти і самостійно ходити. Потрібно проходити 3-4 курси лікування на рік. Сума одного курсу лікування становить більше 7000 гривень.

"Для самотньої мами здійснити мрію для сина самостійно не можливо. Тому звертаюся за допомогою до чуйних людей допомогти моєму синові Дані встати на ніжки", - каже мама.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку

номер картки 5211537317627284

Кладенко Наталія Анатоліївна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: