Допоможіть Тетяні зібрати кошти на операцію

Жінці потрібно 25 тисяч гривень на подальше лікування

Компресійний стеноз трахеї 2-3 ступеня, спричинений вродженою вадою магістральних судин серця, - такий діагноз нещодавно поставили Пічкуровій Тетяні.

"Наявність у мене цієї аномалії призвела до хронічного обструктивного захворювання легень, яке супроводжується нападами ядухи, що не знімаються традиційними протиастматичними інгаляторами. Доводиться часто викликати "швидку" і вводити внутрішньовенно спазмолітики", - розповідає жінка.

Ліки від своєї осоновної хвороби жінка отримує безкоштовно, а от стеноз трахеї лікується тільки хірургічним шляхом.

"Прооперувати цю вроджену ваду беруться дитячі кардіохірурги Інституту серця. Операція називається аортопексія. Вона необхідна для того, щоб звільнити дихальну трубку від здавлення і відновити дихальну функцію легень. Вроджена вада магістральних судин серця призвела також до порушення функції серцево-судинної системи - гіпертонічної хвороби, аритмії та серцевої недостатності, що також загрожує розвитком інфаркту та інсульту. Для операції потрібні кошти на витратні матеріали (донорів, ліки та інші матеріали, яких немає в інституті і треба купити самому). Ця сума становить приблизно 20-25 тис. гривень. В мене немає можливості зібрати ці кошти", - каже жінка.

Реквізити для допомоги:

Номер моєї картки ПриватБанку 5168 7572 6264 5460

Пічкурова Тетяна Василівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: