Допоможіть врятувати життя Олегу

Чоловіку потрібна дорога трансплантація закордоном

В серпні 2011 року Тобьясу Олегу встановили діагноз гострий міємонобластичний лейкоз, який успішно здолав за кілька років. Проте на початку 2016 року хвороба повернулася.

Зараз Олег проходить складне лікування, після однієї з процедур хіміотерапії постраждали внутрішні органи - викликала набряк в легенях, кінцівках, збільшилась печінка та нирки.

Лікарі дають надію на одужання після проведення трансплантація гемопоетичних стовбурових клітин від неродинного донора. Оськільки в Україні таку провести неможливо, родина Олега звернулася до мінських фахівців, які готові взятися за лікування, але спершу родині потрібно знайти 115 600 доларів США на сплату послух закордонних фахівців.

"Звертаємося до Вас допомогти у лікуванні нашої рідної людини, в якого ще все життя попереду. Допоможіть хворобі не зламати його. Всі разом ми можемо врятувати життя! Будь ласка, не залишайтесь осторонь", - просять рідні чоловіка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4393 0014 6838

Тобьяс Олег Генадійович

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 8
  • Данислав Данислав 25 червня, 05:28 Згоден 0 Не згоден 0 Максим Савин 24 червня, 22:31 Чтобы человек жил. Если твой близкий попадёт в подобную ситуацию, задай ему такой же вопрос, когда ему потребуется помощь. Шалом! Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий! Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога, Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості! І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть! Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво! Радість в Господі, сила наша! Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. (Матф.5:4) Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! відповісти цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції