Термінової допомоги потребує Назар

122 тисячі євро - саме стільке вартує його життя

Після трьох років, проведених у лікарнях,13-річний Назарій Цьома з міста Тростянець, на Сумщині був надто близький до повного одужання, але хвороба – несподівано повернулася. Гострий лімфобластний лейкоз. Рецидив. Опромінення та хіміотерапія вже не допомагають. За висновками медиків нині життя Назарія залежить від того, як швидко йому зроблять пересадку кісткового мозку. На операцію за кордоном необхідно 122 тисячі євро.

Тривалий час медики не могли встановити діагноз – лікували артрит, під який маскувалася хвороба. І лише після пункції спинного мозку з'ясувалася причина його недуги - гострий лімфобласний лейкоз.

Хіміотерапія – високодозна, променева, ремісія і знову рецидив. Хлопчик не раз балансував між надією і відчаєм. Щоразу після чергового ускладнення – хвороба все важче і важче піддається лікуванню, кажуть медики.

Місяць триватиме черговий курс хіміотерапії, після якого чекатимуть нового рецидиву, проти якого медпрепарати вже будуть безсилі, констатують лікарі.

Вилікувати Назарія зголосилася італійська клініка. Для цього необхідно 92 тисячі євро на лікування та 30 тисяч – на пошук донора. 5 тисяч – родина вже назбирала. Назарій вірить, що люди допоможуть йому повернутися до нормального життя.

Реквізити для допомоги:

Банк платника : ПАТ КБ ПриватБанк.

Призначення: на лікування Цьоми Назарія.

Розрахунковий рахунок: 29244825509100.

МФО: 305299,

ЕГРПОУ:14360570

картка гривня — 5168 7572 3703 5615

картка рублі —5168 7573 1014 0217

картка долар —5168 7573 1014 0381

картка євро —5168 7573 1014 0456

Цьома Юрій Миколйович

Назарій Цьома потребує термінової пересадки кісткового мозку

ТСН. 19:30 7 вересня, 20:51
Після трьох років, проведених у лікарнях,13-річний Назарій Цьома з міста Тростянець на Сумщині, був надто близький до цілковитого одужання, але хвороба несподівано повернулася. Гострий лімфобластний лейкоз. Рецидив. Опромінення та хіміотерапія вже не допомагають.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 19
  • Renata Naumova Renata Naumova 8 вересня, 13:25 Згоден 3 Не згоден 0 Наш питомник подарит Назарчику щенка хаски! Пусть выздоравливает! відповісти цитувати Дякуємоспам Данислав Данислав 3 листопада, 22:21 Згоден 0 Не згоден 0 Шалом! Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий! Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога, Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості! І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть! Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво! Радість в Господі, сила наша! Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. (Матф.5:4) Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! цитувати Дякуємоспам Алла Брусник Алла Брусник 19 вересня, 22:55 Згоден 1 Не згоден 0 Як правильно прізвище: Цьома чи Цема - в статті і в Приваті відрізняється. Так і має бути? цитувати Дякуємоспам Наталья Матченко Наталья Матченко 8 вересня, 22:50 Згоден 0 Не згоден 0 Назарчик будет очень рад.Спасибо цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції