Дев’ятий день ЧС-2010. Фотозвіт

Відбулись матчі другого туру ЧС-2010 між збірними Нідерландів та Японії, Австралії та Гани, Данії та Камеруну.

Збірна Нідерландів перемогла команду Японії в другому турі Чемпіонату світу з футболу з рахунком 1:0. Вихід Нідерландів у 1/8 фіналу фактично гарантував гол Уеслі Снейдера.

Збірні Гани та Австралії зіграли у результативну нічию з рахунком 1:1 у другому турі Чемпіонату світу. Причому з 24 хвилини австралійці грали у меншості. Під час гри відзначились Бретт Холмен та Асамоа Гьян.

Збірна Данії перемогла збірну Камеруну з рахунком 2:1. Лідер збірної Камеруну Самуель Ето'О відкрив рахунок на 10-й хвилині. Європейці відігралися ще у першому таймі: Ніклас Бендтнер забив гол на 33-й хвилині, а на 61-й хвилині гри Роммедаль поклав м'яч у дальній кут воріт Сулейману.