"Динамо" 1:2 "Інтер". Фотозвіт Фото 5 листопада, 00:01
У Києві відбувся матч 4-го туру Ліги чемпіонів між "Динамо" (Київ) та "Інтер" (Мілан).

Незважаючи на складну ситуацію, яка склалася в Україні через епідемію грипу, на стадіоні імені Лобановського у Києві при повних трибунах відбувся матч 4-го туру Ліги чемпіонів між київським "Динамо" та "Інтером".

З рахунком 1:2 перемогу отримав "Інтер" (Мілан).

Під час матчу відзначились Андрій Шевченко, який забив гол у ворота "Інтера" на 21-й хвилині матчу, Дієго Міліто, який відповів голом у динамівські ворота на 85-й хвилині гри та Снейдер, який на 89-й хвилині матчу забив переможний для "Інтера" гол.

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами AFP / ТСН.ua /
Фото 5 листопада, 2009, 00:01 1848 6
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 6
  • прррям:) прррям:) 5 листопада, 14:53 Згоден 0 Не згоден 0 Такое начало!!! Шевченко - лучший. Первый тайм хоть как то шевелились, но во втором - мухи сонные. Глупая, чтоб не сказать хуже, привычка - 1мяч забили, радуются и ВСЕ! Але Шахтар- не чемпіон однозначно, навіть бідготовлений))) відповісти цитувати Дякуємоспам