Другий день ЧС-2010. Фотозвіт Фото 13 червня, 00:45
На другий день Чемпіонату світу з футболу 2010 пройшли відбіркові матчі між збірними Аргентини і Нігерії, Південної Кореї та Греції, Англії та США.

У Південній Африці завершився другий день Чеміпонату світу з футболу-2010.

Збірна Аргентини впевнено перемогла команду Нігерії у матчі першого туру Чемпіонату світу з футболу. Підопічні Дієго Марадони, для якого це був дебютний матч на Мундіалях у якості тренера, виграли у збірної Нігерії з рахунком 1:0.

У матчі групи В між Південною Кореєю та Грецією азіати перемогли еллінів з рахунком 2:0. Вже на 7-й хвилині Південна корея відкрила рахунок зі штрафного удару, а на 53-й хвилині подвоїла свою перевагу.

Закінчив другий ігровий день Чемпіонату світу матч між збірними Англії та США. Англійці та амеркианці зіграли внічию - 1:1.