ФК "Шахтар" 2:0 ФК "Динамо". Фотозвіт Фото 4 жовтня, 05:20
"Гірники" впевнено перемогли киян у центральному матчі 12-го туру Прем'єр-ліги.

У центральному матчі 12-го туру чемпіонату України донецький "Шахтар" переміг "Динамо" (Київ) з рахунком 2:0.

У першому таймі територіальною перевагою володіли "гірники", але небезпечнішими були атаки "Динамо". У другому таймі "Шахтар" реалізував свою перевагу на 64-й хвилині, коли Луїс Адріано відкрив рахунок. Другий гол у ворота киян після передачі Едуардо забив Алекс Тейшейра.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами shakhtar.com / ТСН.ua / daylife.com /
Фото 4 жовтня, 2010, 05:20 1848 1
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 1
  • Ваше ім'яdyra Ваше ім'яdyra 4 жовтня, 21:34 Згоден 0 Не згоден 0 ПОЖАЛУСТА НЕ ЧИТАЙТЕ ЭТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОЖАЛУСТА НЕ ЧИТАЙТЕ ЭТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. я сама уже попалась.Вас будут целовать в самую близкую пятницу любовью к вашей жизни.Завтра будет лучший день в вашей жизни.Однако,если вы не будете объявлять этот комментарий по крайней мере к 3 видео, то Вы умрете в течение 2 дней відповісти цитувати Дякуємоспам