Одинадцятий день ЧС-2010. Фотозвіт

Другий тур ЧС-2010 завершився матчами між збірними Португалії та КНДР, Чилі та Швецарії, Іспанії та Гондурасу.

Збірна Португалії перемогла збірну КНДР із розгромним рахунком 7:0 у другому турі Чемпіонату світу з футболу. На 29-й хвилині Мейрелеш спрямував м'яч у сітку воріт Північної Кореї. З 53 по 60 хвилини корейці пропустили три м'ячі: від Сімау, Алмейди і Тьягу. На 81-й хвилині забив Лієдсон, на 87-й — свій перший гол на турнірі забив Кріштіану Роналду, розгром довершив Тьягу на 89-й хвилині.

Збірна Чилі перемогла Швейцарію у другому турі Чемпіонату світу з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний і переможний гол на 75-й хвилині забив півзахисник московського ЦСКА Марк Гонсалес.

Збірна Іспанії з рахунком 2:0 впевнено перемогла Гондурас у другому турі Чемпіонату світу з футболу. Обидва м'ячі забив Давід Вілья: на 17-й хвилині Вілья обіграв в карному майданчику двох суперників і завдав класного удару в дев'ятку, на 51-й хвилині він пробив з лінії карного майданчика.