Товариський матч Бразилія - Україна. Фотозвіт Фото 12 жовтня, 01:01
Збірна Бразилії перемогла збірну України з рахунком 2:0.

У товариському матчі з футболу між збірними Бразилії та України, який відбувся в англійському місті Дербі, перемогли бразильці з рахунком 2:0.

Бразильці з перших хвилин притиснули наших футболістів до воріт. Українці виглядали розгублено і робили багато помилок. Після кинджальної контратаки на 25-й хвилині гри Дані Алвес відкрив рахунок, а на 64-й хвилині Алешандре Пато подвоїв його, забивши другий гол у ворота Диканя.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами AFP / ТСН.ua / daylife.com / Getty Images/Fotobank /
Фото 12 жовтня, 2010, 01:01 1378 2
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 2
  • Микола Микола 12 жовтня, 11:10 Згоден 1 Не згоден 0 навіть на фоні цих бразильських юнаків, "наші МАЙСТРИ" виглядали якимись заторможеними і просто деревяними. Збірну терміново потрібно оновлювати, і віддати її в руки Павла Яковенко. Буде порядок і буде гра - впевнений в цьому. відповісти цитувати Дякуємоспам