Україна 2:1 Австрія. Фотозвіт Фото 15 листопада, 23:58
Українці у Львові на новій "Арені Львів" здолали збірну Австрії.

Національна збірна України одержала важку перемогу над збірною Австрії. Перший матч на новому стадіоні "Арена Львів" закінчився з рахунком 2:1 на користь українців.

Рахунок у матчі Україна-Австрія відкрив Артем Мілевський на 18-й хвилині, гості зрівняли рахунок на 71-й хвилині. На 81-й хвилині Кучер отримав другу жовту картку за сутичку з Арнаутовичем. Але, залишившись вдесятьох, українці встигли забити другий гол: на 92-й хвилині Девіч після передачі Гусєва розстріляв Роберта Альмера.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами AFP / ТСН.ua /
Фото 15 листопада, 2011, 23:58 1830 5
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 5
  • укрправда укрправда 16 листопада, 16:15 Згоден 4 Не згоден 0 Фартовий стадіон, чи фартове місто - це до ворожок... Львів'яни знають хто вони є - УКРАЇНЦІ і, відповідно, вболівають за збірну України. Вболівають і вірять в її перемогу настільки сильно і щиро, що заставляють вірити в свої сили і гравців... Сам був на матчі - атмосфера неймовірна, вражаюче відчуття "локтя" українця що вболіває поряд, гордість переповнює за нас як НАЦІЮ! Слава Україні !!! відповісти цитувати Дякуємоспам