Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

Як Україна відсвяткувала День Незалежності: вишиванки, писанки і екстрим


Київ, 25 серпня 2012, 01:25 (17 фото) Друкувати
День Незалежності-2012_10 < >
Фото 1. Україна відзначила 21-у річницю Незалежності (УНІАН)

Якщо пересічні українці разом святкували, то політики не змогли об'єднатись і разом відзначити "повноліття".

У День Незалежності вулицями Києва від Майдану до Співочого поля пройшов національний парад - тисячі людей з усієї України у вишиванках святкували повноліття України. У параді "взяли участь" і 18 величезних писанок майже з усіх регіонів країни. А на Хрещатику спортсмени на мотоциклах і автомобілях продемонстрували трюки.

І якщо більшість пересічних українців забули у цей день про всі суперечки, політики об'єднатись не змогли. Об'єднана опозиція і близько 10 тисяч її прибічників пройшли ходою від Михайлівської площі до пам'ятника Тарасу Шевченку і поклали квіти до пам'ятників Михайлу Грушевському та Тарасу Шевченку.

А прихильники Партії регіонів провели мітинг біля Софії Київської. Президент Віктор Янукович, представники Адміністрації президента і уряду взяли участь в урочистостому заході "Єднаймося для України" біля пам'ятнику князю Володимиру та урочистих зборах з нагоди 21-ї річниці незалежності.

Не менш урочисто і яскраво відсвяткували День Незалежності і в регіонах - були і мітинги, і розгортання державних прапорів, і навіть забіг на шпильках.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
  • Oleksiy-Kherson 25 августа, 18:53
    Евросоюз, DW: "На Майдане Независимости, который имеет символическое значение для украинской истории, теперь постоянно проходят танцевальные развлекательные шоу, а все политически акции власть вытесняет в другие места".
  • Svarog_ua 25 августа, 11:47
    У Дзеркалі Тижня з'явилася стаття Тетяни Силіної "Вам і не снилося". Там ідеться про те, як Грузія, пославши подалі Росію, менш ніж за 10 років стала розвинутою сучасною європейською державою. І з сумом констатується, що "Україна чимдалі глибше грузне у совковому минулому, яке нам намагаються видати за світле майбутнє". Раджу почитати.