Сезарія Евора та Ніно Катамадзе виступлять на "Свіржі - 2009" Гламур 27 липня, 16:15
В середині літа на Львівщині відбудеться грандіозний фестиваль під назвою "Свірж-2009".

З 31 липня по 2 серпня у селі Свірж (40 км від Львова) відбудеться найбільший фестиваль України у форматі World Music.

Фествиаль пройде за участю світових та українських зірок: Сезарія Евора (Капе Верде), Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія), Здоб ші Здуб (Молдова), Пелагея (Росія), The Klezmatics (США), Cankisou (Чехія), Vоплі Vідоплясова, Плач Єремії, Esthetic Education, Mad Heads XL, Енвер Ізмайлов та ін. Формат об’єднує традиційну музику народів світу і сучасну музику з національними елементами.

35 гектарів фестивальної території та 3 доби насиченої програми у різних жанрах чекають на гостей у Львівській області, в оточенні гір та озер, неподалік замку Свірж XV століття.

Програма фестивалю:
Головна сцена
День 1, п'ятниця 31 липня
17.30 Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія)
19.00 Kroke (Польща)
20.00 Little Cow (Угорщина)
21.00 ОтВінта (Україна)
22.00 Аулі (Латвія)

23:00 Eastblok Music DJ Team (Німеччина)

День 2, субота 1 серпня
17.00 Енвер Ізмайлов (Україна)
18.00 Піккардійська Терція (Україна)
19.00 Figli di Madre Ignota (Італія)
20.00 Mad Heads XL (Україна)
21.00 Пелагея (Росія)
22.15 Здоб ші Здуб (Молдова)
00:00 Eastblok Music DJ Team (Німечина)

День 3, неділя 2 серпня
18.00 AtmAsfera (Україна)
19.00 Юркеш (Україна)
20.00 The Klezmatics (США)
21.00 Cankisou (Чехія)
22.00 Cesaria Evora (Капе Верде)
00.00 Speed Caravan (Франція)

Рок сцена
День 1
17:00 Село і Люди
17:45 Velvet Sun
18:30 Пропала Грамота
19:15 Флайзза
20:00 Гуцул Каліпсо
20:45 YouCrane
21:30 Оркестр Янки Козир
22:15 Юркеш
23:15 Тарас Чубай та гурт "Плач Єремії"

День 2
17:00 Метелики
17:45 Чарзілля
18:30 PoliКарп
19:15 КоралЛі
20:00 Дримбададзига
20:45 Тінь Сонця
21:30 Воанергес
22:15 Фліт
23:15 Воплі Відоплясова

День 3
17:00 Singleton
17:45 Ми100
18:30 Самі Свої
19:15 Kashemir
20:00 Quinsberry Shot
20:45 Еренеріа
21:30 Animals' Session
22:15 Димна Суміш
23:15 Esthetic Education

Фолк сцена
День 1

13:00 Ансамбль корінного співу с. Лагодів
14:00 Транскапела (Польща)
14:45 Контрабас (м. Полтава)
15:30 PoliКарп (Україна)
16:15 Affabre Concinui (Польща)
17:00 Нігунім (Україна)

День 2
13:00 Свята Ватра (Україна-Естонія)
14:30 Бачівчанка, ансамбль корінного співу с.Бачів (Львівська область)
15:00 Стрибожі Внуці
15:30 Гудаки
16:00 Саламат Садикова (Киргизстан)
16:45 Конкорд (Україна)

День 3
13:00 Жіночий ансамбль автентичного співу с. Іванівка, Перемишлянського р-н
13:30 Божичі
14:00 Алтай Кай (Росія)
15:00 Рун
15:45 Verlibena
16:30 Бурдон

Танцювальна сцена
День 1

09:00 Йога
10:00
11:00 Афро-арабський фьюжн
12:00 Свята Ватра (Україна-Естонія)
18:00 Середньовічні танці
19:00 Аргентинське танго
20:00 Східні танці
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 2
09:00 Йога
10:00 Нігунім, єврейські танці
11:00 Бурдон
12:00 Афро-арабський фьюжн
18:00 Рун, ірландські танці
19:00 Середньовічні танці
20:00 Вірменські танці
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 3
09:00 Йога
10:00
11:00 Вірменські танці
12:00 Аргентинське танго
17:30 Алтай Кай (РФ), семінар з горлового співу та народних інструментів
18:00 Гудаки
19:00 Східні танці
20:00 Школа українського традиційного танцю м. Київ
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча

Театр
Ніч 1

Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Лісова пісня" за мотивами однойменної повісті Лесі Українки;

Ніч 2
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху", "Невгасима свічка" за мотивами творів Тараса Шевченка, Лесі Українки Василя Стефаника;

Ніч 3
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Спогади про майбутнє" за мотивами міфів і легенд давньої Скіфії.

Літературна сцена
День 1

13:00-13:40 – літературне об’єднання "Севама"
13:40-14:20 – літературний гурток ім.І. Драча "Дуля з маком"
14:20-15-00 – Союз "Плита"
15:00-16:00 – вільний мікрофон
16:00-18:00 – чоловіча література: Роман Скиба, Олександр Ірванець, Брати Капранови, Олесь Ільченко, Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарєв, Павло Коробчук, Дмитро Лазуткін, Влад Волочай, Максим Кабір, Сяргей Прилуцкі (та ін..)

День 2

13:00-13:30 – Полтавська поезія
13:30-14:30 – Всеукраїнський літературний проект "Без фільтра"
14:30-15-00 – літературна студія "Лесин Кадуб"
15:00-16:00 – вільний мікрофон
16:00-18:00 – жіноча література: Галина Крук, Світлана Богдан, Альбіна Позднякова, Лора Радченко, Ірина Шувалова, Вікторія Черняхівська, Олена Степаненко, Оксана Самара (та ін.)

День 3

13:00-13:40 – Неформальне літературне об’єднання "Ротонда"
13:40-14:20 – Західний фронт молодої поезії
14:20-15-20 – Мистецьке об’єднання "Остання барикада"
15:20-16:20 – вільний мікрофон
16:20-18:00 – Поетичний слем

Читайте також:

"Здоб ші Здуб" та Ot Vinta виступлять на "Свіржі - 2009"

"Плач Єремії" та Esthetic Education виступлять на фестивалі "Свірж"

Ніно Катамадзе виступить на "Свіржі-2009"

"Піккардійська терція" та "ВВ" виступлять на фестивалі "Свірж-2009"

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / Юлія Гай
Побачили помилку - контрол+ентер
Гламур 27 липня, 2009, 16:15 1084
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції