Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

"ВІА Гра" Єва Бушміна вийшла на сцену у спідній білизні


Москва, 29 травня 2012, 15:22 (4 фото) Друкувати

Сценічне вбрання білявки відповідає тенденціям сучасної моди.

Єва Бушміна_4 < >
Фото 1. Бушміна віддала данину сучасній моді (ВКонтакте)

Єва Бушміна_2
ВКонтакте
Бушміна віддала данину сучасній моді
Учасниця "ВІА Гри" Єва Бушміна на проекті "Фабрика зірок. Україна-Росія" вийшла на сцену у самій білизні.

Дівчина заспівала пісню "Квітка та ніж" у абсолютно прозорій сукні, крізь яку повністю відкривався комбідрес кольору слонової кістки. Крім того, спина у сукні була відкрита і прикрашена аплікацією.

Зазначимо, новий "фабричний" проект Першого каналу проходить за принципом боксерського поєдинку. В українській команді, крім Єви Бушміної, виступають Діо фільми, Макс Барських, Еріка та Стас Шурінс. Росію представляють Дмитро Колдун, Поліна Гагаріна, Влад Соколовський, Домінік Джокер і Вікторія Дайнеко.

"Має бути цікаво, тому що зібрані дуже сильні учасники. Власне, це буде вже не змагання фабрикантів, а серйозний музичний конкурс серед професіоналів ", - наголосив Констянтин Меладзе.

1-а програма: представлення учасників (кожен виконує свій власний хіт), 2-я програма: ретро-шлягер, 3-я - зірки дуети (учасники з Росії співають з зірками з Україною і навпаки), 4-я - світовий хіт і фінал.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності