Зірки в Луганську загрались у футбол та запізнились на потяг Гламур 16 вересня, 14:29
На футбольну гру команд "Маестро" та "Луганськ-2009" прийшли 10 тисяч людей.

Українські зірки, згуртовані футбольним клубом "Маестро", продовжують свій спортивний хід Україною. Цього разу команда артистів шоу-бізнесу і кіно зіграла з командою "Луганськ-2009", що складається з місцевих бізнесменів, політиків і професійних футболістів, які ще нещодавно грали за вищу лігу.

Матч був дуже динамічним і напруженим, але голів в першому таймі глядачі так і не побачили. І лише в другому таймі команда з Луганська зуміла відкрити рахунок, після чого Василь Кардаш, тренер ФК "Маестро" зробив кілька тактичних перестановок у складі команди, помінявши при цьому акценти атаки, що призвело до домінування зоряного клубу на футбольному полі.

ФК "Маестро" в Луганську
ТСН.ua
Аня із "Пара Нормальних" (посередині) підтримувала гравців ФК "Маестро"
В результаті ФК "Маестро" зумів вирвати нічию. Незвичайним в цій поїздці стало і те, що вперше "на виїзді" грав гурт "Авіатор" і Іван Дорн ("Пара Нормальних"), які показали на полі хорошу гру.

Глянути матч і післяматчевий концерт, який за традицією влаштовують артисти ФК "Маестро", прийшло більше 10 000 людей. Мирослав Кувалдін, Діля, група "Авіатор", Віктор Павлік і група "Пари Нормальних" подарувала глядачам свої найкращі пісні. Ведучим вечора був Олександр Педан.

Закінчився концерт виконання гімну ФК "Маестро" і святковим фейєрверком. Не обійшлося і без курйозів. Не розрахувавши час, артисти запізнилися на потяг. Наздогнати його на старенькому автобусі вони змогли його лише через п'ять годин в Дніпропетровську.

Зіркові "маестрівці" обіграли "Манчестер"