Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

Катерині Гусєвій сподобалось зніматись голою


Росія, 18 квітня 2011, 13:39 (11 фото) Друкувати

Російська акторка Катерина Гусєва, яка знялась для чоловічого журналу Maxim, розповіла, що їй сподобалось публічне оголення.

Катерина Гусєва_2 < >
Фото 1. Катерина Гусєва знялась для Maxim (Maxim)

Катерина Гусєва
Maxim
Катерина Гусєва знялась для Maxim
Зірка фільму "Бригада", заслужена артистка РФ Катерина Гусєва знялася у відвертій фотосесії для російського чоловічого журналу Maxim.

"Ну а що? Сім'я є, материнський обов'язок виконаний по повній програмі. Можу тепер злегка похуліганити. До речі, дуже шкодую, що не знімалася, коли чекала на дитину. Жінка в цей час особливо прекрасна. Принаймні, я себе відчувала дуже красивою", - розповіла 34-річна Катерина Гусєва, яка півроку тому народила доньку Анну.

"Журнал вперше мені дав відчути, що таке публічне оголення. Юра Кольцов вирішив знімати при природному денному світлі, в студії було вікно у всю стіну, і воно виходило просто на вулицю. Повз ходили люди, паркувалися машини, щось завантажували і вивантажували, курили вантажники. А за вікном сиділа практично гола я і позувала. Щоправда, потім з'ясувалося, що там скло дзеркальне і зовні нічого не видно. Але я не знала! Мене це дуже... хвилювало якийсь час", - зізналася актриса.

Скоро в кіно вийде картина "Бригада-2: Спадкоємець", в якій зіграла Катерина. Це історія про сина її героїні Ольги Бєлової з першої частини.

Також Катерина Гусєва знялася в серіалі "Лектор" разом з Дмитром Пєвцовим і Федором Бондарчуком. Тепер Катерина Гусєва мріє про нові ролі в кіно.

Читайте також:

Катерина Гусєва народила доньку

Катерина Гусєва вагітна

Катерина Гусєва знялась у садомазо сценах

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
За матеріалами: Maxim / Ю. Г.
Сортувати по:
даті    
популярності