Тріумфальна ніч для "Гри престолів". У США визначили повний список переможців премії Еммі. Інфографіка

© Getty Images
У Лос-Анджелесі завершилася 68 церемонія нагородження Еммі.

Вночі проти понеділка, 19 вересня, у Лос-Анджелесі завершилася 68 церемонія нагородження Еммі.

ТСН.ua наводить повний список переможців телевізійної премії за кращі роботи у сфері шоу та серіалів.

ПОВНИЙ СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

Найкращий актор другого плану в комедійному серіалі:

Найкращий сценарій драматичного серіалу:

Девід Беніофф, Д.Б. Вайсс ("Гра престолів")

Джо Філдс, Джо Вайсберг ("Американці")

Джуліан Феллоус ("Абатство Даунтон")

Роберт Кінг, Мішель Кінг ("Хороша дружина")

Сем Есмейл ("Містер Робот")

Марті Ноксон, Сара Гертруд Шапіро ("UnREAL")

Найкращий режисер драматичного серіалу:

Мігель Сапочник ("Гра престолів")

Майкл Енглер ("Абатство Даунтон")

Джек Бендер ("Гра престолів")

Леслі Лінка Глеттер ("Батьківщина")

Стівен Содерберг ("Лікарня Никербокер")

Девід Холландер ("Рей Донован")

Найкращий драматичний серіал:

"Гра престолів"

"Абатство Даунтон"

"Американці"

"Картковий будиночок"

"Краще зателефонуйте Солу"

"Містер Робот"

"Батьківщина"

Луї Андерсон ("Баскетс")

Тітус Берджесс ("Непохитна Кіммі Шмідт")

Андре Брауер ("Бруклін 9-9")

Тай Буррелл ("Американська сімейка")

Кіган-Майкл Кі ("Кі та Піл")

Метт Уолш ( "Віце-президент")

Тоні Хейл ("Віце-президент")

Найкращий сценарій комедійного серіалу:

Азіз Ансарі, Алан Янг ("Майстер не на всі руки")

Роб Делані, Шерон Хорган ("Катастрофа")

Ден О'Кіф ("Кремнієва долина")

Алек Берг ("Кремнієва долина")

Девід Мандел ("Віце-президент")

Алекс Грегорі, Пітер Хайк ("Віце-президент")

Найкраща актриса другого плану в комедійному серіалі:

Кейт Маккіннон ("Суботнім вечором у прямому ефірі")

Еллісон Дженні ("Матуся")

Анна Кламскі ("ВІП")

Джудіт Лайт ("Очевидне")

Нісі Неш ("Старість - не радість")

Габі Хоффман ("Очевидне")

Найкращий режисер комедійного серіалу:

Джилл Солоуей ("Очевидне")

Азіз Ансарі ("Майстер не на всі руки")

Алек Берг ("Кремнієва долина")

Майк Джадж ("Кремнієва долина")

Девід Мандел ("Віце-президент")

Кріс Еддісон ("Віце-президент")

Дейл Стерн ("Віце-президент")

Найкраща актриса в комедійному серіалі:

Джулія Луї-Дрейфус ("Віце-президент")

Еллі Кемпер ("Непохитна Кіммі Шмідт")

Лорі Меткалф ("Старість - не радість")

Трейсі Елліс Росс ("Чорнуватий")

Емі Шумер ("Всередині Емі Шумер")

Лілі Томлін ("Грейс і Френкі")

Найкращий актор в комедійному серіалі:

Джеффрі Тембор ("Очевидне")

Ентоні Андерсон ("Чорнуватий")

Азіз Ансарі ("Майстер не на всі руки")

Томас Міддлтіч ("Кремнієва долина")

Вільям Х.Мейсі ("Соромітники")

Уілл Форте ("Остання людина на землі")

Найкращий сценарій міні-серіалу або телефільму:

Д.В. ДеВінсентіс ("Американська історія злочинів")

Боб ДеЛаурентіс ("Фарго")

Ноа Хоулі ("Фарго")

Девід Фарр ("Нічний адміністратор")

Скотт Александер, Ларрі Карачевський ("Американська історія злочинів")

Джо Роберт Коул ("Американська історія злочинів")

Найкраща актриса другого плану в міні-серіалі або телефільмі:

Реджина Кінг ("Американський злочин")

Кеті Бейтс ("Американська історія жахів: Готель")

Олівія Колман ("Нічний адміністратор")

Мелісса Лео ("До самого кінця")

Сара Полсон ("Американська історія жахів: Готель")

Джин Смарт ("Фарго")

Найкращий режисер міні-серіалу або телефільму:

Сюзанна Бір ("Нічний адміністратор")

Джей Роуч ("До самого кінця")

Ноа Хоулі ("Фарго")

Райан Мерфі ("Американська історія злочинів")

Ентоні Хемінгуей ("Американська історія злочинів")

Джон Сінглтон ("Американська історія злочинів")

Найкращий актор другого плану в міні-серіалі або телефільмі:

Стерлінг К.Браун ("Американська історія злочинів")

Х'ю Лорі ("Нічний адміністратор")

Букем Вудбін ("Фарго")

Джессі Племмонс ("Фарго")

Джон Траволта ("Американська історія злочинів")

Девід Швіммер ("Американська історія злочинів")

Найкраща актриса в міні-серіалі або телефільмі:

Сара Полсон ("Американська історія злочинів")

Кірстен Данст ("Фарго")

Фелісіті Хаффман ("Американський злочин")

Одра МакДональд ("Леді Дей в Emerson's Bar and Grill")

Лілі Тейлор ("Американський злочин")

Керрі Вашингтон ("Слухання")

Найкращий актор в міні-серіалі або телефільмі:

Кортні Б.Венс ("Американська історія злочинів")

Брайан Кренстон ("До самого кінця")

Бенедикт Камбербетч ("Шерлок: Потворна наречена")

Ідріс Ельба ("Лютер")

Кьюба Гудінг-мл. ("Американська історія злочинів")

Том Хіддлстон ("Нічний адміністратор")

Найкращий телефільм:

"Шерлок: Потворна наречена"

"До самого кінця"

"Слухання"

"Лютер"

"Дуже Мюрреївське Різдво"

Найкращий міні-серіал:

"Американська історія злочинів"

"Злочин по-американськи"

"Фарго"

"Нічний адміністратор"

"Коріння"

Найкраща актриса другого плану в драматичному серіалі:

Меггі Сміт ( "Абатство Даунтон")

Емілія Кларк ("Гра престолів")

Ліна Хіді ("Гра престолів")

Мора Тірні ("Коханці")

Мейсі Вільямс ("Гра престолів")

Констанс Циммер ("UnREAL")

Найкращий актор другого плану в драматичному серіалі:

Бен Мендельсон ("Родовід")

Джонатан Бенкс ("Краще зателефонуйте Солу")

Джон Войт ("Рей Донован")

Пітер Дінклейдж ("Гра престолів")

Майкл Келлі ("Картковий будиночок")

Кіт Харрінгтон ("Гра престолів")

Найкращий актор в драматичному серіалі:

Рамі Малек ("Містер Робот")

Кайл Чандлер ("Родовід")

Боб Оденкірк ("Краще зателефонуйте Солу")

Меттью Різ ("Американці")

Лів Шрайбер ("Рей Донован")

Кевін Спейсі ("Картковий будиночок")

Найкраща актриса в драматичному серіалі:

Тетяна Маслані ("Темне дитя")

Віола Девіс ("Як уникнути покарання за вбивство")

Клер Дейнс ("Батьківщина")

Робін Райт ("Картковий будиночок")

Кері Расселл ("Американці")

Тараджі П. Хенсон ("Імперія")

Найкращий комедійний серіал:

"Віце-президент"

"Американська сімейка"

"Кремнієва долина"

"Майстер не на всі руки"

"Непохитна Кіммі Шмідт"

"Очевидне"

"Чорнуватий"

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Всього коментарів: 0
Вибір редакції