Авіапроми Росії та України розпочали об'єднання

© President.gov.ua
Гроші 17 березня, 2011, 23:57 2148
Додати до обраного
"Антонов" купив 50% російської "ОАК", в результаті чого буде створено спiльне росiйсько-українське пiдприємство "ОАК-Антонов".

ВАТ "Об'єднана авiабудiвна корпорацiя" i державний авiабудiвний концерн "Антонов" у четвер у Москвi уклали договiр купiвлi-продажу 50% частки в статутному капiталi ТОВ "Керуюча компанiя "ОАК-Цивiльнi лiтаки", на базi якої пiсля проходження необхiдних корпоративних процедур буде створено спiльне росiйсько-українське пiдприємство "ОАК-Антонов".

Документ пiдписали президент ВАТ ОАК Михайло Погосян i генеральний директор ДАК "Антонов" Василь Бєлiнський.

Погосян, висловив упевненiсть, що спiвпраця авiапрому Росiї та України розвиватиметься на паритетнiй та взаємовигiднiй основi.

"Створення росiйсько-українського пiдприємства дасть змогу створити майданчик, що консолiдуватиме промисловi ресурси двох країн для ефективнiшої реалiзацiї спiльних проектiв у сферi авiабудування", - цитує прес-служба президента ОАК.

ДАК "Антонов" i ОАК уклали угоди учасникiв СП пiд час Сьомого засiдання комiтету з економiчного спiвробiтництва українсько-росiйської мiждержавної комiсiї за участю прем'єр-мiнiстрiв країн, що вiдбулося в жовтнi 2010 року в Києвi.

Згiдно з оприлюдненими ранiше сторонами даними, СП, що створюється на паритетних умовах, забезпечить координацiю української та росiйської сторiн зi спiльними програмами авiапрому, а також займеться питаннями маркетингу i пiсляпродажного обслуговування лiтакiв.

СП також займатиметься виробленням пропозицiй щодо подальшої iнтеграцiї авiапромiв РФ та України в майбутньому пiсля завершення корпоратизацiї авiапрому України.

Наразi створення спiльної структури, яка за своїми функцiями виконуватиме функцiї керуючої компанiї, про передачу будь-яких матерiальних активiв до статутного капiталу не йдеться.

У створений рiшенням уряду України у 2008 роцi ДАК "Антонов" входять ДП "Антонов", фiлiя ДП - "Серiйний завод "Антонов", ДП "410-й завод цивiльної авiацiї", Харкiвське державне авiацiйне виробниче пiдприємство.

Читайте також:

Уряд виставить завод "Антонов" на продаж

Росія домовилася з Україною будувати разом літаки

Росія спростувала заяву про ненадійність українських літаків

"Антонов" не дозволяє Росії ремонтувати "Руслани"

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Економічна правда / О.І.
Побачили помилку - контрол+ентер
Гроші 17 березня, 2011, 23:57 2148
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції