Кінах розповів МВФ про перспективи України

Гроші 19 жовтня, 2007, 22:37 219
Додати до обраного
Офіційна делегація України під керівництвом міністра економіки бере участь у щорічних зборах Керуючих МВФ та Світового банку в Вашингтоні.

Анатолій Кінах
УНІАН
Кінах запевнив МВФ і Світовий банк, що політика українського уряду будь-що-будь залишиться стабільною.
Офіційна делегація України під керівництвом міністра економіки Анатолія Кінаха бере участь у Щорічних зборах Керуючих МВФ та Світового банку в Вашингтоні. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу міністра.

Зокрема, міністр економіки України взяв участь у засіданні круглого столу за участю представників Українсько-американської ділової ради. Доповідь Анатолія Кінаха стосувалася поточного економічного становища в Україні, пріоритетів її міжнародної торговельної політики та інвестиційного клімату, а також перспектив його покращення, зауважує прес-служба.

Анатолій Кінах поінформував присутніх про перспективи економічного розвитку України у найближчий період. Міністр наголосив, що політика українського уряду залишатиметься стабільною і буде спрямованою на підвищення ролі приватного капіталу. Він відзначив нещодавнє відкриття представництва Укрексімбанку в США та наголосив на необхідності реформування зазначеного банку з метою підвищення його ролі у підвищенні експортного потенціалу України.

Стратегічними завданнями уряду керівник делегації визначив укладення Угоди про вільну торгівлю з ЄС, вступ до СОТ, податкову, земельну та адміністративну реформи, реформу судової та пенсійної систем.

Міністр відповів на запитання членів Українсько-американської ділової ради, які стосувалися заходів уряду з покращення інвестиційного клімату та стану вирішення окремих інвестиційних питань.

Керівник економічного відомства відзначив, що подальший економічний розвиток буде підтримуватись за рахунок збереження позитивної динаміки як внутрішнього, насамперед інвестиційного, так і зовнішнього попиту. "Питання зміцнення експортної політики України, - наголосив Анатолій Кінах, - мають постійно бути в центрі уваги. Ми ставимо завдання формування потужної експортної політики і головне тут – пріоритет українських економічних інтересів, впровадження заходів, спрямованих на збільшення конкурентоспроможності українських товарів як на зовнішніх, так і на внутрішньому товарних ринках. Саме це ми закладаємо в наші наробки".

Анатолій Кінах також висловив сподівання, що українські та міжнародні об’єднання у сфері підприємницької діяльності і надалі будуть сприяти розвиткові малого та середнього бізнесу.

За інформацією прес-служби, протягом наступних трьох днів делегація візьме участь у засіданнях Міжнародного валютно-фінансового комітету, Комітету розвитку та Пленарному засіданні Щорічних зборів, а також проведе двосторонні зустрічі з керівництвом МВФ та Світового банку.

Зі свого боку, американська сторона пообіцяла надалі підтримувати Україну на шляху до Світової організації торгівлі.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / О.В.
Побачили помилку - контрол+ентер
Гроші 19 жовтня, 2007, 22:37 219
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції