Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

"Київстар" "порадував" абонентів підвищенням тарифів


Київ, 25 січня 2013, 08:47 Друкувати

Оператор хоче стимулювати перехід абонентів на нові тарифи.

Київстар
"Київстар" збільшує ціни у старих тарифах
Один із найбільших мобільних операторів України "Київстар", щоб підштовхнути абонентів до переходу на нові тарифні плани, вирішив підняти ціни в 50 своїх старіших тарифах.

У компанії переконують, що попередні вимоги Антимонопольного комітету про перегляд тарифів були виконані, а нове збільшення цін торкнеться незначної кількості осіб. Такі плани оператора вже налякали конкурента "МТС", у якому вважають, що подібний крок може підштовхнути комітет до нових розслідувань, пише "Коммерсант-Украина".

Платити за новими цінами абоненти "Київстару" почнуть вже з 1 лютого. Користувачі вже почали отримувати інформацію про зміну умов тарифних планів. У "Київстарі" підтвердили зміни, але не уточнили, кого саме торкнуться нові тарифи.

Збільшення цін планується на 15-30% у 16 тарифних планах для контрактних абонентів, а з 5 лютого - в 29 тарифних планах для prepaid-абонентів. Підвищення торкнеться, зокрема, таких популярних планів, як 25 мільйонів, Єдина країна, Djuice Безлім.

Одна з ключових причин зміни тарифів найбільшого оператора - спроба підштовхнути абонентів до переходу на нові пакетні пропозиції, вважає замдиректора дослідницької компанії GfK Ukraine Гліб Вишлінський. Разом із зростанням абонплати у старих тарифних планах компанія з 5 лютого в два рази знижує вартість переходу на нові.

Втім, активне просування нових тарифів призвело до падіння фінпоказників компанії. За січень-вересень 2012 її EBITDA впала на 4,7%, до $ 632 млн, а середній щомісячний дохід з одного абонента (ARPU) - на 2%, до 42,3 грн, при збільшенні абонентської бази на 2%, до 25,2 млн.

У прямого конкурента "МТС" плани "Київстару" офіційно не коментують. Проте джерело видання в керівництві компанії здивоване таким кроком. "Це здається вкрай непродуманим, оскільки відбулося лише через місяць після досягнення компромісу з АМКУ. Це може викликати нові перевірки операторів", - зазначив співрозмовник.

Зі свого боку перший заступник голови АМКУ Рафаель Кузьмін запевнив, що йому невідомо про збільшення цін "Київстаром", але він перевірить це питання вже 25 січня.

Нагадаємо, наприкінці грудня антимонопольники та мобільні оператори домовились про зменшення окремих тарифів на 10-25%. Економія абонентів повинна була скласти 1 млрд грн (4% від сукупної виручки "Київстару" та "МТС" за 2011 рік).

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
 • київстар зараз це фігня рідкісна!!!навіть,якщо не хватаєна рахунку заплатити за абонплату,то вони знімають ці гроші.Але подзвонити НЕМОЖНА!! бо вихідні дзвінки заблоковано,і щоб розблокувати,треба поповнити на 40 грн.пересилати гроші не можні,треба що на телефоні залишилось 20 грн.вони зажрались!!винину нафіг..
 • Ярослава Мелянюк 15 февраля, 10:25
  зажрались не те слово!!!Я поки не поповнила рахунок на 40 грн то навіть немогла скинути собі бонуси з інета,і сам сайт київстара непрацює.Нах........ цей київстар,зміню на іншого оператора,єдине,що шкода номера по якому тебе всі знають,але надіслати смс з новим номером від іншого оператора всім знайомим я думаю по дешевше буде а ніж пережити всі зміни тарифних планів і умов київстара!!!!!!!!!.Київстар тобі величезний мінус ------------
 • Наташа Щур 11 февраля, 18:39
  Поповнила рахунок на 40 гр,, як перевірила рахунок після поповнення зняло 15 гр, а в замін смс-киииииии НАХЕР мені ваші смс за 15 гр. взагалі зажрались, викину цей київстар і не буду дивитись де впаде
 • Светлана Подакова 25 января, 17:11
  Неправда, что повышение будет на 15-30%!!! У меня тариф "Наилучший" и мне пришло вчера смс,что стоимость минуты с 12,02,13г. внутри сети будет 0,20грн/мин, на других операторов и городские номера-1грн/мин, а было 0,10грн и 0,85грн соответственно, т.е. повышение составит 100% и 20%. Плату за соеденение подняли еще около года назад. Зато они милостливо теперь делают скидку 50% на второе и след. смс/ммс в течении суток. Будем надеятся, что Антимонопольный комитет займется этим вопросом!!!!!!!!!
 • Dima Iarmolenko 25 января, 15:42
  В Киеве нету связи что там у них творится.... Покращення?!? Сигнал сети есть но при наборе номера, без гудка сразу сбрасывает и так по всей Украине.
 • Radoslav 25 января, 11:32
  А как насчёт безлимитного домашнего интернета киевстар? Пополняешь инет на 70 грн и тебе приходят на счёт мобильного 70 грн. Вроде нормально. Последний раз пополнял мобильный счёт деньгами в 2011 году.
  Ваня Бруска 25 января, 13:58
  а шо в всіх 30 мл абонентів є Домашній Інтернет?
 • Алексей Айонов 25 января, 11:19
  Эдакая реклама лайфа) , судя с коментариев . Кстате у мтс инет тоже 10гр мегабайт, но существуют тарифные планы с дешёвым инетом безлимы там всякие или по 10коп./ мб. И так: "Интернет без границ" Неограниченный доступ к сети Интернет-абонплата 1 гр./день. "Интернет-пакет «Поиск»" 100 Mb на месяц 30 гр/месяц. "Интернет-пакет «Развлечения»" 3000 Mb на месяц 115 гр./месяц ну а плата за соединение разве что в тар.пл. "Классический" 35 коп. мне пришла смс что с 2 февраля тарифный план изменися и будут звонки по Украине 30коп/мин. что просто отлично. Но вот качество связи скажем так, ваш лайф нервно курит в сторонке, как и мтс.
 • Alexey Iskimzhi 25 января, 10:40
  киевстар был хорош без платы за соединение, изредка позвонить. А теперь снова вернули плату за соединение 39 коп, какой бред :/ Да и вообще что можно говорить про балбесов, у которых интернет уже 15 лет по 10 грн/мб.
 • TCPakko 25 января, 09:51
  Цілком підтримую! Також перейшов на Лайф. І дзвінки всередині безкоштовні, і бонуси за вхідні, і гроші не крадуть, а тут ще тарифи підносять. КиєвСтар така сама гнила і підла компанія як і ПриватБанк. Раджу не мати справу з тими двома гігантами, по яких реально антимонопольний комітет плаче.
  Maksym Kulikov 25 января, 10:07
  100% поддерживаю! ПриветБок украл у меня 1100 гривен! Первый раз зачислял деньги через терминал чек выдал что сумма зачислена но уже как 1,5 года до сих пор нет денег. Второй раз тупо пропали 600 гривен с счёта и ни какие мои заявы и обращения в суд не помогли! Обходите стороной этот жидовский ПриватБанк! Глава Привата Дубилет Александр это ЖИД! Киев Стар ворует по одной копейке раз в три дня а сколько у нас абонентов на Старе? Ого! Много!
 • Maksym Kulikov 25 января, 09:39
  Уроды этот Киев Стар! Сволочи каждых пол года меняют тарифы, купил себе тарифный план выгодный а теперь после жидовского нововедения тариф стал не выгодным а убогим, как и вся компания! Перехожу на Лайф там бонусы на 40 пополнил и 40 получил! Говно Киев Стар! Зажрались!