Молодіжне безробіття досягло рекордних показників

Молодіжне безробіття досягло рекордних показників
Гроші 21 жовтня, 2011, 10:57 4885 6
Додати до обраного
До кінця 2011 року абсолютна кількість безробітних молодих людей у ​​віці до 24 років складе 74,6 мільйона.

Економічна криза призвела до зростання безробіття серед молодих людей як у промислово розвинених, так і країнах, що розвиваються і серйозно підірвав докризові успіхи на цьому напрямку і перспективи відновлення ринку праці.

Про це йдеться в новій доповіді Міжнародної організації праці про тенденції в сфері зайнятості молоді.

Автори доповіді відзначають, що абсолютна кількість безробітної молоді трохи знизилася - з 75,8 мільйона в 2009 до 75,1 в 2010 році. Але цей показник помітно гірший докризового рівня 2007 року - 73,5 мільйона безробітних.

Очікується, що до кінця 2011 року абсолютна кількість безробітних молодих людей у ​​віці до 24 років складе 74,6 мільйона - 12,6%.

У період з 2008 по 2009 роки спостерігалося безпрецедентне зростання безробіття серед молоді. В даний час ситуація дещо покращується, однак сьогодні більше молоді йде з ринку праці, ніж працевлаштовується. Найбільшим чином ця тенденція торкнулася регіон Європейського союзу.

За словами експертів, занадто повільне відновлення кількості гідних робочих місць посилює хронічну нездатність світової економіки забезпечити майбутнє для всіх молодих людей. Це підриває стійкий розвиток держав, посилює незахищеність сучасної молоді, яка зіткнулася одночасно "з високим рівнем безробіття, бездіяльністю і нестандартними формами роботи".

Автори доповіді вважають, що безробіття і загальне розчарування серед молоді є фактором протестів і демонстрацій по всьому світі. Експерти також відзначили, що падіння ринків праці в роки рецесії небезпечні довгостроковими наслідками з точки зору зайнятості і викликають недовіру до політичної та економічної системи.

Як повідомлялось, за офіційною статистикою рівень безробіття в Україні наразі рекордно знизився. У вересні кількість непрацевлаштованих знизилась на 0,1 процентного пункту до 1,5%.

Читайте також:

Італія стала лідером Європи за рівнем молодіжного безробіття

Безробітних в Україні стало рекордно мало

Опитування: українці більше за все бояться зростання цін і безробіття

В Україні рекордно знизився рівень безробіття

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Фокус / МС
Побачили помилку - контрол+ентер
Гроші 21 жовтня, 2011, 10:57 4885 6
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 6
  • DJin DJin 21 жовтня, 13:35 Згоден 4 Не згоден 0 Это простая закономерность дли модели экономики основанной на потреблении и регулируемой законами капитализма. Так, как цель капиталиста миксимизация прибыли в конкурентной борьбе в результате заставляет его использовать потенциал научно технического прогресса исключая использование человека и постоянно сокращать зароботные платы. Как результат мировое производство сосредоточено в Китае и Индии и глобальное социальное неравенство становится нормой. Существует замкнутый круг, когда капиталист перестает получать прибль из-за низкой заработной платы своего рабочего (покупать некому) тогда был придуман кредит, но и это краткосрочно, так как и возвращать их тоже нечем и причана этого абсурдного колеса проста - неравномерное распредиление ресурсов и паразитирование одних на труде других. відповісти цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції