"Нафтогаз" отримав одне з найбільших нафтогазових родовищ України |
|
Екс-прем'єр Тимошенко відібрала Сахалінське родовище у приватних компаній і передала його НАК "Нафтогазу".
Експерти впевнені, що після зміни уряду воно може бути переглянуте. Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище в Краснокутськом районі Харківської області – одне з найбільших в Україні.
Воно було відкрите в 1981 році, запаси газу складають 15 млрд кубометрів, газоконденсату – 1,7 млн т, нафти – 1,7 млн т. Для порівняння: річний об'єм добутку газу в країні – 20 млрд кубометрів, нафти – 4 млн т.
"Наймогутніше родовище газу, яке може дати дешевий газ власного виробництва, - це Сахалінське родовище. Ми вже нарешті вирвали у них ліцензію і повернули державному підприємству "Нафтогаз", - заявила екс-прем’єр Юлія Тимошенко.
Офіційно в прес-службах Мінприроди і "Нафтогазу" доручення Кабміну не коментують. Джерело видання в НАК стверджує, що ліцензія може бути передана НАК вже на цьому тижні.
Читайте також:
Україна почне розробляти у Чорному морі родовище нафти на 75 млрд кубометрів
Тимошенко шукатиме нафту і газ у Чорному морі
Росія відклала на три роки освоєння одного з найбільших у світі газових родовищ