Продано ще шматок ЮКОСу

Гроші 8 серпня, 2007, 10:44 216
Додати до обраного
ВАТ "НК "Роснефть" купило в середу на аукціоні транспортні активи збанкрутілого ВАТ "НК "ЮКОС", а також його підприємства в країнах СНД.

ВАТ "НК "Роснефть" купило в середу на аукціоні транспортні активи збанкрутілого ВАТ "НК "ЮКОС", а також його підприємства в країнах СНД за 18,576 мільярдів рублів, передає агенція РИА "Новости".

Початкова вартість вісімнадцятого по рахунку лота складала 18,484 мільярди рублів, крок аукціону - 92,421 мільйони рублів. В ході аукціону був зроблений всього один крок - заявку подав переможець аукціону "Роснефть".

ЮКОС
Lenta.ru
Могутнє колись підприємство ЮКОС поступово переходить у власність державної монополії
Також в аукціоні брала участь невідома компанія ТОВ "Бенефіт", яка вже поступилася "Роснефті" в попередньому аукціоні з продажу активів ЮКОСа, на який виставлялися майнові права банкрота на ряд східносибірських родовищ.

"Роснефть" в ході розпродажу майна ЮКОСа в рамках процедури банкрутства стала власником практично всіх найбільших добувних і нафтопереробних підприємств банкрота, закріпивши за собою звання лідера російської нафтової галузі. Основним акціонером "Роснефті" є державна компанія ВАТ "Роснефтегаз", якій належить 75,16% акцій, ще 9,44% акцій володіє контрольоване "Роснефтью" ТОВ "РН-розвиток".

До лота N18 увійшли акції ВАТ "ЄС фінансово-промислова група", ЗАТ "Інвестиційна компанія "ЮКОС-Інвест", ЗАТ "Ордалія 2000", ЗАТ "Русь", ЗАТ "ЮКОС-Транссервіс", ЗАТ "ЮКОС-Інформ", ЗАТ "Телекомпанія "Телеспецназ", ВАТ "Куйбишевнефтеоргсинтез", ЗАТ "Кафа", КОО "Схід Азія Транзит ЛЛК", YUKOS UK Limited, "ЮМ-Трейд", частки участі в ТОВ "ЧОП "Граніт", ТОВ "ЧОП "Служба корпоративної безпеки", ТОВ "Облік і звітність", ТОВ "ФТТ Сервіс", ТОВ "ЮКОС СНД Інвестмент".

Зокрема в нього включена частина активів, аукціон по яких був намічений на 7 червня у складі лота N16, проте не відбувся через відсутність заявок. У лот N16 входили, зокрема, транспортні підприємства банкрота ЗАТ "ЮКОС-Транссервіс", КОО "Схід Азія Транзит ЛЛК, КОО "ЮМ-Трейд", а також підприємства, що входили раніше до складу нереалізованого лота N6 - ВАТ "ЄС Фінансово промислова група", ЗАТ "Ордалія 2000", ФТТ "Сервіс". Початкова ціна лота N16 складала 8,949 мільярди рублів.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / О.Ш.
Побачили помилку - контрол+ентер
Гроші 8 серпня, 2007, 10:44 216
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції