У Росії загинула чверть посівів зернових

За словами глави Кремля Дмитра Мєдвєдєва, багато господарств через загибель урожаю знаходяться в передбанкрутному стані.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв повідомив, що в цілому по країні "згоріли" 25% посівів зернових.

За словами глави Кремля, багато господарств через загибель урожаю знаходяться в передбанкрутному стані.

"Вже прийняті фінансові рішення про надання допомоги сільгоспвиробникам, які опинилися в критичній ситуації. Загальний об'єм фінансової підтримки - близько 35 млрд рублів. На додаток до цієї суми з регіонів, звичайно, буде надана допомога постраждалим господарствам", - сказав Мєдвєдєв на нараді по заходах стабілізації положення на внутрішньому зерновому ринку.

Президент Росії також вніс зміни в режим надзвичайної ситуації, який був введений у зв'язку з пожежами на території країни, виключивши з нього Володимирську і Воронежську області, а також Республіку Марій Ел. Режим НС залишається на чотирьох територіях - в Мордовії, Московській, Нижегородській і Рязанській областях.

Нагадаємо, 9 серпня Мінсільгосп РФ понизило прогноз урожаю зерна в 2010 році до 60-65 млн тонн. Раніше, 5 серпня уряд РФ прийняв рішення заборонити експорт зернових до 31 грудня. Обмежувальні заходи набудуть чинності 15 серпня.

Читайте також:

Зернотрейдери експортують пшеницю, занижуючи її якість

Мінагрополітики планує ввести квоту на експорт зерна

Світовий банк закликав країни не обмежувати експорт зерна, як це зробила РФ

У Росії загинула чверть посівів зернових

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: