Литвин сподівається на село

25 серпня, 2007, 18:04 357
Додати до обраного
Також лідер блоку свого імені наполягає на погодинній оплаті праці українців.

Володимир Литвин
Архів
Володимир Литвин зустрічається з виборцями.
Лідер блоку свого імені Володимир Литвин виступає за встановлення погодинної оплати праці на рівні не менше 25 гривень за годину.
 
Про це він повідомив на зустрічі з виборцями у селищі міського типу Гоща Рівненської області. 

Литвин також зазначив, що для справедливості отримання прибутків потрібно встановити закон про те, що розмір заробітної платні становить 30% від собівартості продукції. Тоді, на думку політика, люди зароблятимуть більше, особливо на селі.

"Я хотів би, щоб чоловіки мали цю гордість. Щоб вони знали смак грошей, а не лише продавлений диван, пляшку пива та футбольну передачу", – наголосив Литвин.
 
Крім того, він вважає за необхідне запровадити прогресивну систему оподаткування доходів громадян, за якої бідні будуть сплачувати низький податок, а доходи багатих людей будуть оподатковуватися до 70%.

Литвин зазначив, що за діючої системи податків розподіл доходів призвів до того, що 8-10 родин мають доходи на рівні державного бюджету всієї країни. "Десять сімей володіє багатством, яке співставне з доходами державного бюджету – це 150 мільярдів", – сказав лідер Блоку Литвина.
 
Він зазначив, що ці люди не лише володіють багатствами, а й впливають на політику. "У всіх фракціях є олігархи, в тому числі і в комуністів", – зауважив Литвин. На його думку, виправити цю ситуацію можна, якщо не голосувати за ці партії на виборах. 

Литвин, крім того, заявив, що він вважає за необхідне встановити квоту як мінімум 20% для дітей із села при їх вступі до вищих навчальних закладів.

"Діти з села повинні мати можливість одержати вищу освіту", - зазначив Литвин. "Тому що все-таки генії народжуються в селі", - підкреслив він.

Крім того, Литвин запропонував, щоб люди мали можливість оплачувати освіту своїх дітей за рахунок компенсації втрачених заощаджень Ощадбанку СРСР.

Лідер Блоку Литвина також виступив із пропозицією вдвічі скоротити державний управлінський апарат в Україні.

Також Литвин наголосив на необхідності формувати уряд на професійній основі. "Все, що відбувається, свідчить про кричущий непрофесіоналізм. Доходить до того, що президент змушений демонструвати на всю країну, як він гасить пожежу. Я думаю, що кожен повинен і буде займатися тим, чим він може займатися", - зазначив політик.
 
Що стосується діяльності його політичної сили у майбутній Верховній раді, то Литвин висловив думку, що вона там потрібна заради стабільності.
"Я сподіваюся, що буде розуміння того, що Блок Литвина має бути вагомо представлений у Верховній раді для того, щоб забезпечити рівновагу в Україні, державність і поступ України", – зазначив Литвин. 

На його думку, Партія регіонів та блок НУ-НС, які очолюють, відповідно, прем’єр-міністр та президент України, є рівновіддаленими від політичної сили, яку очолює сам Литвин.
 
"Вони певною мірою рівновіддалені для мене і якщо вони почнуть зближуватися, вони розчавлять Україну та поглиблять протистояння в державі. Власне, не Ющенко та Янукович, а ті політичні сили, які вони уособлюють, повинні бути розведені, оскільки примирення між ними не буде. Їх не можна з’єднати, як не можна з’єднати два береги Дніпра. Мають бути політичні сили, які будуть їх "зв’язувати", які будуть скеровувати їх у русло практичної діяльності", – наголосив лідер Блоку Литвина.

Він переконаний, що в тому разі, якщо встановиться рівновага цих двох політичних сил у парламенті, це призведе до сплеску протистояння. "Це може призвести до обвалу країни", – сказав Литвин.
 
Він також висловив невдоволення рівнем відносин між цими політичними силами, які постійно їх з’ясовують через мас-медіа. 

"Мені особисто не подобаються їхні відносини на рівні президент – прем’єр-міністр, коли вони перегукуються між собою, наче погані сусіди через паркан. Я думаю, це принижує країну», – зазначив політик. На його думку, це потрібно з’ясовувати в ході переговорів, публічно демонструвати те, що вони обстоюють єдину державну платформу, але мають розбіжності в баченні її втілення.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Українська правда / УНІАН / Р.К.
Побачили помилку - контрол+ентер
25 серпня, 2007, 18:04 357
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції