Вчені довели, що релігія поширюється у світі завдяки "гену віри"

Вчені довели, що релігія поширюється у світі завдяки "гену віри"
Вчені вважають, що релігійність людини пов'язана з хімічним складом її мозку, тому за висновками вчених, чим сильніша віра людей, тим більше дітей вони будуть мати.

Релігія і спіритизм можуть отримати більше поширення у світі, оскільки віруючі люди передають своїм дітям "ген віри", а дітей у них, як правило, більше, ніж у атеїстів.

"Чим сильніша віра людей, тим більше дітей вони, найімовірніше, будуть мати", - вважає професор економіки з Кембріджського університету Роберт Роуторн.

Враховуючи існуючу, на думку професора, генетичну схильність народжених дітей до релігійності, кількість послідовників різних релігійних навчань у світі буде неухильно зростати.

Свою думку вчений обґрунтовує даними опитування, проведеного в 82 країнах світу з 1981 по 2004 рік, яке показало, що дорослі, які відвідують богослужіння більше одного разу на тиждень, в середньому мають більше двох дітей у сім'ї, ті, хто заходить до церкви раз на місяць, заводять двох дітей, а люди, які ніколи там не бували, - менше двох нащадків.

Кілька років тому директор американського Національного інституту генних структур Дін Хамер після вивчення більш ніж 2000 зразків ДНК прийшов до висновку, що релігійність людини пов'язана з хімічним складом її мозку.

Він попросив групу тестованих відповісти на анкету з 226 питань, для того щоб визначити їх ставлення до Бога. У результаті цього дослідження учений прийшов до висновку, що люди, глибоко віруючі в Бога, мають у своєму організмі ген, який він визначив як VMAT2.

Читайте також:

Батьки на смерть затоптали свою дочку, виганяючи з неї бісів

Суданські християни і мусульмани ділять країну на дві держави

Ватикан звинуватив КНР в порушенні свободи релігії

ХХІ сторіччя визнали століттям мучеництва християн

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами The Daily Telegraph / К.М.
Побачили помилку - контрол+ентер
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 5
  • Еще чего. Еще чего. 13 січня, 20:42 Згоден 2 Не згоден 0 -[-div class=quotation-]--[-span class=nick-]-русская-[-/span-]- -[-span class=date-]-Сьогодні, 16:38-[-/span-]- -[-span class=text-]-Бред какой-то. Вера она в душе, а не в генах. А церковь Христову врата адовы не одолеют. Церковь стоит на крови мучеников ( я говорю о православии). Чем больше христиан гибнет за веру, тем больше она распространяется. А детей больше у верующих, т.к. знают, что аборты - это грех. В верующих семьях дети, в большинстве, верующие вырастают. И никаких генов. Хотя все может быть, вера не против науки. Просто бывают ложные выводы и ученых тоже.-[-/span-]--[-/div-]-К чему все это русская, если вы не против науки, то тогда это не бред, а в начале вы говорите, что бред, вы настолько верите, что любая правда в вас автоматически вызывает агрессию, идите помолитесь, а да и перекреститесь, может вам это все только кажется. відповісти цитувати Дякуємоспам русская русская 14 січня, 11:50 Згоден 1 Не згоден 2 Тело и душа связаны, возможно, что у верующих людей происходят какие-то изменения в мозге и даже в генах. Но первопричина - это вера, а не наоборот. Т.е.не религиозность появляется из-за кокого-то "не такого" химического состава мозга, а следствием веры могут быть изменнения в теле человека. Дух первичен, а не материя. Мертвая материя не может создать живой дух. цитувати Дякуємоспам русская русская 14 січня, 11:41 Згоден 1 Не згоден 2 Во-первых, никто еще не доказал, что это правда, я же говорю, что и ученые могут ошибаться, одно название "ученый" не говорит о том, что он автоматически всегда прав, ученый - это исследователь, который выдвигает и проверяет свои версии. Мнения различных ученых часто прямо противоположны. Агрессии у меня нет никакой совершенно, я просто высказываю свое мнение. И то, что я сомневаюсь, доказывает как раз то, что я не фанатка, как вы думаете. Я не верю в это, но исключено, что это правда. Я не ученая, это мое субъективное мнение. цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції