Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

Вчені вперше зняли на відео повний процес народження дитини


Німеччина, 27 червня 2012, 13:56 Друкувати

Кіно про народження немовля науковці робили за допомогою магнітно-резонансної томографії.

Малюк, немовля
prostofoto.kiev.ua
В процесі експерименту народився здоровий хлопчик вагою 2,58 кг. Ілюстрація
Німецькі вчені вперше зняли фільм про народження дитини за допомогою магнітно-резонансної томографії, яка показує живі тканини в розрізі і дає можливість бачити, як вони працюють зсередини.

Дослідники з берлінської університетської клініки Шаріте під керівництвом Крістіана Бамберга поставили перед собою завдання в деталях з'ясувати, як взаємодіють організм породіллі і плід в процесі пологів.

Експеримент відбувся ще в листопаді 2010 року. Вчені помістили породіллю - 24-річну жінку - в томограф, який робив один кадр кожну секунду.

Автори дослідження, яке було опубліковано в червневому номері American Journal of Obstetrics & Gynecology, зазначають, що рівень шуму в процесі роботи апарату був прийнятним для немовляти.

В процесі експерименту народився здоровий хлопчик вагою 2,58 кілограма, а вчені отримали унікальний фільм, на якому в деталях видно, як відбувається процес пологів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності