ООН стурбована екологією України

ООН пропонує своє рішення у галузі охорони навколишнього середовища.
Організація Об'єднаних Націй звернулася до України з закликом більше уваги приділяти питанням екології.

ООН звернулася до України з закликом більше уваги приділяти питанням екології. Про це йдеться в повідомленні відділу інформації програми розвитку ООН в Україні з посиланням на звіт ООН.

У повідомленні ООН йдеться, що в Україні дуже низький пріоритет екологічної складової в національних програмах розвитку. А це відлякує закордонних інвесторів і є істотним бар’єром для залучення коштів з міжнародних ресурсів. 

Координатор системи ООН Френсіс О’донеллі повідомляє про те, що незважаючи на те, що в Україні існують численні екологічні закони, накази і постанови. Але дотепер не сформований загальний документ у галузі охорони навколишнього середовища. Тому звіт ООН пропонує свій план бачення і рішення цієї проблеми.

Також експерти ООН розглянули документ "Національна екологічна політика України", підготований Дорадчою Радою в 2005 році. У ньому описана комплексна стратегічна оцінка національного навколишнього середовища в контексті міжнародних зобов’язань України, таких як виконання Кіотського протоколу щодо викидів вуглекислого газу.

Експерти акцентують увагу на проблемі використання атомних електростанцій і на тому, що 45% енергії в Україні дотепер виробляється на теплоенергостанціях.

Як відомо, 11 травня цього року Верховна Рада України відмовилася врегулювати екологічну сертифікацію виробництв.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Всього коментарів: 0
Вибір редакції