Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

На референдумі в Криму дозволяють голосувати навіть росіянам


Новини Криму, 16 березня 2014, 09:20 Друкувати

За словами виборців, їх просто додають у списки, якщо їх там не було.

Референдум в Криму
Reuters
В Криму вирішують майбутнє півострова
На невизнаному світом референдумі в Криму на виборчі дільниці допускають навіть росіян із сімферопольською пропискою. Про це в соцмережах пишуть самі виборці.

Дивіться фото: В Криму почався референдум про приєднання до Росії: перші фото з дільниць

"Я, громадянка Росії, з пропискою в Сімферополі, отримала бюлетень зі словами: "Ну, раз ви тут живете, значить, можете голосувати". Тітонька, не знайшовши мене в списках, просто вписала моє прізвище в інший список. Ось так", пише журналіст "Української правди" в Facebook.

Нагадаємо, сьогодні в Криму розпочався невизнаний світом референдум щодо статусу Автономної республіки Крим. Обидва питання, винесені на нього, не передбачають збереження нинішнього статусу Автономної республіки Крим.

Перше питання звучить так: "Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації?".

Друге питання пропонує формальне збереження Криму в складі України: "Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?".

Як повідомлялося раніше, Аксьонов оголосив Крим частиною Росії ще до початку референдуму. Аксьонов заявив, що референдум у Криму буде безапеляційним і Крим стане частиною Росії.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
За матеріалами: ТСН.ua / КМ
Сортувати по:
даті    
популярності    
Для того, щоб залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь через: Або створіть новий обліковий запис
Символів залишилось: 1000