Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

Набрав чинності закон, який надає амністію учасникам мирних протестів в Україні


Україна, 25 грудня 2013, 09:26 Друкувати

Всі засуджені з 21 листопада учасники мирних протестів будуть амністовані.

Розгін "Беркутом" Євромайдану_7
УНІАН
Засуджених учасників мирних мітингів амністують
В Україні набув чинності закон, який звільняє від кримінальної відповідальності учасників мирних акцій протесту. Тепер всі мітингувальники, засуджені з 21 листопада, отримають амністію.

19 грудня Верховна Рада прийняла цей закон, 23 грудня стало відомо, що президент України Віктор Янукович підписав його.

Уповноваженим органам доручили вжити відповідних закону рішень не пізніше 10 днів з дня набрання чинності цього закону.

Читайте також: В'язень кастрував себе, бо його не амністували

Нагадаємо, що закон про амністію для учасників протестів Євромайдан зустрів оплесками та феєрверком

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
  • Почитайте що пишуть на сайті Вітренко за Беркут і Євромайдан. Це ж треба вміти таке придумувати... от суки. http://www.vitrenko.org/start.php?lang=1&article_id=18314 http://www.vitrenko.org/start.php?lang=1&article_id=18315
  • Яна Бичковская 25 декабря, 09:51
    люди - це лише заручники боротьби двох кланів, які взагалі не ставлять ціль зробити хоч щось для людей. народ варто заспокоїти і словом, і ділом, а політики тільки роздратовують. потрібен інший, здоровий конструктив якийсь
    Flex 14 января, 03:08
    Вот вот! И нужно начинать с себя! Топтанием на майдане ничего не сделаешь! Но у нас же народ делает как по проще ему: требует препод взятку за предмет? Зачем сообщать в милицию, лучше дать взятку и не учить предмет, чем возится неизвестно сколько с ментами, лазить по судам давать показания, и попасть под гневную руку коллег преподов которые тебя завалят потому что все выучить по нашей программе нереально! Зачем давать свершиться правосудию и посадить сына за продажу травки или за аварию в пьяном виде? Просто дадим на лапу судье прокурору и т.д., а потом сами удивляемся что в стране одна коррупция!