ПР презентувала соціальні ініціативи

28 серпня, 2007, 19:17 371
Додати до обраного
Це зробили Інна Богословська та Василь Хара.

Інна Богословська
УНІАН
Інна Богословська презентувала соціальні ініціативи ПР.
Кандидат у народні депутати від Партії регіонів Інна Богословська вважає, що тільки економічне зростання, збільшення обсягів інвестицій в українську економіку, створення нових робочих місць, підвищення зайнятості населення дозволять збільшити соціальні витрати держави й забезпечити фінансування необхідних соціальних програм.
 
Таку думку Богословська висловила сьогодні під час прес-конференції, присвяченої презентації передвиборчої програми Партії регіонів "Соціальний пакет: ключі до достатку".
 
За її словами, концепція ПР у підвищенні заробітної плати полягає в щорічному підвищенні середнього рівня заробітної плати не менше, ніж на 25%, у введенні системи оплати праці, виходячи з кваліфікації, досвіду й професіоналізму, зменшенні податкового навантаження за рахунок введення єдиного соціального внеску, а також у збільшенні частки зарплати в собівартості продукції й у валовому національному продукті. 

У свою чергу, представник партії Василь Хара додав, що останніми роками при підвищенні мінімальної зарплати не підвищувалися надбавки за кваліфікацію й умови праці. На його думку, це призвело до того, що "фактично було заморожено підвищення заробітної плати щодо кваліфікації".
 
"З жовтня повною мірою буде здійснено другий етап переходу до єдиної тарифікаційної сітки, відповідно до якої люди одержуватимуть зарплату в повному співвідношенні з кваліфікацією, складністю й умовами праці", - запевнив Хара.
 
Для збільшення зайнятості та подолання бідності Партія регіонів пропонує забезпечити підвищення мінімальної заробітної плати до рівня прожиткового мінімуму, середньої зарплати - до рівня 4-х прожиткових мінімумів, а також погашення заборгованості із заробітної плати в повному обсязі до кінця 2008 року. 

"За неповний рік роботи уряд Януковича наочно продемонстрував, що він не тільки здатний досягти істотного економічного зростання, але й вирішувати на цій основі серйозні завдання підвищення заробітної плати", - заявила Богословська. 

За її словами, ПР у своїй передвиборчій програмі пропонує здійснити низку заходів, спрямованих на збільшення допомоги малозабезпеченим сім`ям, зокрема, введення єдиного соціального внеску, створення єдиного органу управління цим внеском, впровадження обов`язкового соціального пакета в обмін на контракт для працівників бюджетної сфери. 

Крім того, партія ініціює з 2009 року розділення Пенсійного фонду на дві частини – солідарну й накопичувальну. При цьому пенсійний внесок громадянина України також буде роздільно на дві відповідні частини, одна з яких - накопичувальна - вкладатиметься до Пенсійного фонду під фіксовану процентну ставку. 

"Регіонали" також передбачають розвиток додаткового пенсійного забезпечення на основі індивідуальних рахунків і приватних пенсійних фондів, а також підтримку працюючих пенсіонерів відповідно до принципу "пенсія плюс зарплата".
 
Богословська і Хара переконані, що Партія регіонів готова до реалізації своїх соціальних ініціатив. За їхніми словами, запорукою цього "може бути тільки перемога партії на майбутніх парламентських виборах, коли партія отримає можливість реалізувати свої передвиборчі ініціативи на практиці".

Соціальні ініціативи ПР

28 серпня, 2007, 00:00

Гість студії - Інна Богословська

28 серпня, 2007, 00:00

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / Р.К.
Побачили помилку - контрол+ентер
28 серпня, 2007, 19:17 371
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції