Ізолювати та обмежити співпрацю. Росіяни розповіли, якою має бути політика РФ щодо України

Росіяни схвалюють агресію щодо України© УНІАН
Світ 3 лютого, 12:09 3673 5
Додати до обраного
Громадян РФ запитали про ставлення до політики Кремля.

Більшість росіян вважає політику Росії щодо України правильною.

Результати відповідного опитування оприлюднив Всеросійській центр вивчення громадської думки (ВЦВГД).

У соціальному опитуванні респондентів просили відповісти, чи стежать вони особисто за подіями в Україні, чи вважають вони російську політику щодо України правильною та якими мають бути дії Росії стосовно українців.

Читайте також: У Росії дещо знизився рейтинг схвалення Путіна - опитування

Згідно із відповідями 1600 респондентів з 130 населених пунктів РФ, більша частина росіян вважає політику своєї країни вірною.

26% вважають дії Росії щодо України абсолютно вірними, а 38% - швидше правильними.

Лише 8% росіян гостро засуджують політику своєї країни. Ще 15% вважають її "скоріше неправильною".

Щодо політичної лінії, якої має триматися Росії по відношенню до українців, то 30% росіян вважають, що необхідно "ізолювати Україну політично і обмежити економічне співробітництво з нею", 28% схвалюють "активну протидію українській політиці", але виступають за "розвиток соціальних та економічних відносини між Росією та Україною".

"Повернутися до співпраці і рухатися далі, незважаючи на взаємні суперечності" хочуть 25% громадян РФ.

Слід зауважити, що за подіями в Україні уважно стежать лише 26% росіян, 46% періодично цікавляться, а 27% не цікавляться подіями.

опитування росіян про політику РФ в Україні

Нагадаємо, що раніше росіяни заявили, що шкодують за розпадом СРСР. Відповідно до опитування, 51% громадян РФ вважають розпуск Радянського Союзу найважливішою подією 1991 року. Згідно з дослідженням, лише 3% оцінюють його як позитивну подію. "Різко негативно" ставляться до розпаду 19%, а 25% - "скоріше негативно". 

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Світ 3 лютого, 12:09 3673 5
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 5
  • Діна Панчук Діна Панчук 3 лютого, 12:36 Згоден 21 Не згоден 5 Тут є ще цікаве питання до росіян. Якем право має Росія втручатись в внутрішні справи інших країн? Хто відповість на це без переведення стрілок на Америку? Дехто розказує, що в Союзі людей мордували, інші, що там ковбаса дешева і смачна була, кому що болить, одні за життя борються, інші за можливість об'їстись відповісти цитувати Дякуємоспам Olexandr Lebedev Olexandr Lebedev 3 лютого, 14:02 Згоден 8 Не згоден 6 вони захищають свої інтереси. Ніхто не говорить що вони це роблять мудро, правильно, розумно, якраз навпаки. Проте їм реально не вигідний вступ України в ЄС і в НАТО, чисто як приклад цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції