Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

Німецькі спецслужби шукають агентів, які володіють чеченською мовою


28 жовтня 2013, 14:45 Друкувати

Знавці чеченської і російської будуть займатися внутрішньою розвідкою.

Німецький актор Вілсон Гонсалес Оксенкнехт
Lenta.ru
Німецькі спецслужби шукають агентів, які володіють чеченською мовою.
В Німеччині Федеральна служба захисту конституції оголосила набір працівників, які розмовляють російською і чеченською мовами.

Оголошення про це з'явилося на сайті спецслужби, яка займається внутрішньою розвідкою. Як йдеться в повідомленні про вакансію, основною вимогою до нових агентів є знання російської мови. А володіння чеченською мовою є бажаною навичкою. Ті, хто нею володітиме, отримуватиме більшу заробітну платню.

Агенти займатимуться пошуком екстремістських організацій, які діють на території Німеччини. У відомстві пояснили, що оголошення набору російськомовних і чеченомовних співробітників не є чимось надзвичайним. Час від часу Федеральна служба захисту конституції оголошує вакансії для знавців різних мов.

Влада Німеччини зауважує, що впродовж 2013 року кількість біженців з Чечні в країні значно зросла. Лише за перше півріччя Німеччина прийняла близько 12,7 тисяч росіян, серед яких 90% - вихідці з Чечні та інших республік кавказького регіону.

Нагадаємо, що нещодавно гучний теракт сколихнув Росію. У Волгограді вибухнув автобус з людьми.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
За матеріалами: ТСН.ua / Л.Д.
Сортувати по:
даті    
популярності    
Для того, щоб залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь через: Або створіть новий обліковий запис
Символів залишилось: 1000