Рейтинг найжахливіших аеропортів світу очолив "Шарль де Голь"

Рейтинг найжахливіших аеропортів світу очолив "Шарль де Голь"

Аеропорт "Шарль де Голь" / Фото: aeroportsdeparis.fr

Серед десяти наймерзенніших аеропортів світу виявилися два з Європи.

Американська телекомпанія CNN за допомогою голосування в соціальній мережі Facebook склала рейтинг найжахливіших аеропортів в світі.

"Є спеціальна форма відрази до будівлі, де вас змушують зняти черевики, чекати в черзі, бути обмацаним, розщедрюватися на дорогу їжу і в паніці кидатися до гейта, що раптово змінився. Будемо чесними, аеропорти що ненавидять найбільше, зовсім не найгірші в світі", - пишуть журналісти CNN.

Серед десяти наймерзенніших аеропортів світу виявилися два з Європи. Лондонський "Хітроу" зайняв третє місце рейтингу.

"Залежно від того, через який з п'яти терміналів "Хітроу" проходити, середнє враження про третій в світі за завантаженістю аеропорт може змінюватися від помірно стомлюючого до безглуздого. Традиційно проблеми з терміналами 1, 2 і 3 змушують пасажирів відчувати повний діапазон емоцій", - стверджує видання.

"Плутанина з паркуванням, каруселі багажу що затримуються, завмерлі лінії перевірки, довгі переходи між гейтми під шалений музичний супровід" останнього дзвоника". Виходити з "Хітроу" доводиться довше, ніж летіти туди з Мадрида", - описують "жахи" аеропорту журналісти.

Лідером рейтингу найбільш ненависних аеропортів став паризький "Шарль де Голь".

"Похмурі душові без стульчака, зламані сканери, недолік ідентифікації, інформаційних панелей біля гейтів і найгірші бари, ресторани або кафе в Парижі",-кажуть про це аеропорти учасники голосування.

Пересування аеропортом ускладнено норами тунельних структур, зневажливим персоналом і мандрівниками, що вічно чекають не в тій черзі, пише видання.

Нагадаємо, раніше Київський аеропорт "Бориспіль" визнали одним з найгірших у світі за якістю сервісу. Антирейтинг повітряних воріт склав сайт Sleepeing in Airports, який розподіляв місця, виходячи з опитувань на самому сайті, відгуків та коментарів на Facebook, інформації, отриманої на сайтах аеропортів і безпосередньо в них, а також в оглядах спеціалізованих видань.

Читайте також:

Львівський аеропорт назвали на честь Данила Галицького

У турецькому аеропорту зіткнулися літаки з гуманітарною допомогою

Повінь затопила аеропорт Бангкока

Повʼязані теми:

Наступна публікація