У центральній Польщі стався землетрус |
|
У Лодзінському воєводстві Польщі, де розташовано багато вугільних копалень, стався незвичайно сильний для цього району землетрус.
Епіцентр землетрусу знаходився у 28 кілометрах на південний захід від міста Белхатув у Лодзінському воєводстві, поштовхи відчувалися в радіусі кількох кілометрів.
Повідомлень про жертв і постраждалих не надходило, пошкоджено фасад однієї зі шкіл в околицях Белхатува, а також деяких збитків зазнали розташовані у цьому районі шахтарські копальні.
Водночас мешканці району, пам'ятаючи про нещодавній руйнівний землетрус на Гаїті, фактично заблокували телефонну лінію екстреного зв'язку, намагаючись отримати інформацію про можливі поштовхи.
За словами геофізиків, регіон, в якому стався землетрус, є гірським, і поштовхи там - явище звичайне, але у цьому випадку незвичайною є їхня потужність.
Зазначимо, що вся територія України також є небезпечною з точки зору сейсмічної активності. Найбільш ризиковані у цьому плані регіони – Крим та Закарпаття.
Читайте також:
На Гаїті стався третій землетрус
Сейсмологи очікують землетруси в Україні
Жреці вуду на Гаїті після землетрусу очікують нашестя зомбі
На Гаїті у братських могилах поховали 70 тисяч жертв землетрусу