Уряд бразильського міста в повному складі заарештували за хабарі |
|
Чиновники бразильського міста Дорадус проводили масшатбні махінації та отримували хабарі. Так, в будинку мера було знайдено 100 тисяч бразильських реалів готівкою (близько 57 тисяч доларів).
В опублікованій поліцією заяві стверджується, що в будинку мера було знайдено 100 тисяч бразильських реалів готівкою (близько 57 тисяч доларів).
За версією слідства, мер Дорадусу Арі Артузі керував великою корупційною мережею. Він і його підлеглі встановили комісію в 10 відсотків від вартості всіх контрактів, які міський уряд укладав з приватними підрядниками. Ці гроші частково осідали на рахунках чиновників, частково використовувалися для проведення передвиборчих кампаній і підкупу місцевих чиновників.
Затримання чиновників провела федеральна поліція Бразилії. В операції брали участь понад 200 поліцейських.
Після арешту муніципального уряду управління містом, населення якого перевищує 200 тисяч чоловік, було передано в руки одного з міських суддів.
Читайте також:
Чиновники Фонду держмайна попалися на хабарі у 40 тисяч доларів
Українські заробітчани викрили хабарників у Чехії
У Росії запропонували ставити чиновникам-хабарникам клеймо на долоні