Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Вибір Редакції

В Італії українка стала жертвою екстремального сексу


Італія, Неаполь, 11 лютого 2013, 13:26 Друкувати

Деякі співвітчизниці, які знали покійну, повідомили слідчим, що у неї був наречений-палестинець.

Ніж_2
thinkstockphotos.com
В Італії вбили українку
Труп громадянки України 52-річної Наталії Петрової був виявлений у зйомній квартирі у передмісті Неаполя.

Жінка, повністю гола, перебувала в сидячому положенні в кухні, з розставленими ногами, в калюжі крові, яка витікала з інтимних місць.

За попередніми версіями слідчих, мова може йти або про екстремальний секс, включаючи еротичні ігри, або про груповий секс, не виключаючи групове зґвалтування.

Причиною смерті стала рясна кровотеча.

Виявив труп жінки сусід-молдаванин, який чув крики жінки під ранок, але не надав їм значення, оскільки жінка у п'яному стані часто кричала і до її крику сусіди в будинку вже звикли.

Італійським правоохоронним органам довелося докласти чимало зусиль для встановлення особи покійної - в поліцейській картотеці вона була зареєстрована під кількома фальшивими іменами і, крім цього, відносно неї застосовувалися заходи адміністративного впливу за нелегальну імміграцію.

Деякі співвітчизниці, які знали покійну і допомогли встановити її особистість, повідомили слідчим, що у неї був наречений-палестинець. Зараз він оголошений у розшук.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності