Будь в курсі усіх новин, встановивши додаток ТСН для . За допомогою цього простого та зручного додатка Ви не пропустите жодної події.

 

В російському аеропорту поставлять skype-кіоски


Росія, 22 червня 2012, 01:27 Друкувати

Зійшовши з літака можна буде безкоштовно подзвонити друзям, родичам або бізнес-партнерам.

Skype
Skype стане доступним у спеціальних кіосках в Шереметьєво
Естонська компанія AdTech, що займається розробкою інноваційних проектів, встановить у російському аеропорті "Шереметьєво" чотири skype-кіоски, з яких можна буде здійснювати безкоштовні аудіо- і відеодзвінки.

Запатентований кіоск AdTech зі спеціальним додатком Skype був розроблений в Естонії. У кіосках можна увійти в свій аккаунт в Skype і здійснювати дзвінки таким же чином, як і на звичайному комп'ютері.

Закінчення розмови і вихід зі Skype відбуваються автоматично після того, як людина залишає кіоск. Це робить дане рішення приватним і безпечним у використанні.

Зазначимо, що раніше подібний кіоск був встановлений у Талліннському аеропорту.

"Пілотний проект у партнерстві з російською компанією "Аероекспрес" - це наш перший крок на закордонних ринках. У подальшій перспективі нашим цільовим ринком має стати весь світ. Крім Росії ми хочемо за посередництва реселерів попрямувати до Голландії, а звідти на ринки Бразилії та Великобританії", - розповів про плани компанії виконавчий директор AdTech Райт Мінуметс.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Сортувати по:
даті    
популярності    
Для того, щоб залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь через: Або створіть новий обліковий запис
Символів залишилось: 1000