Тимошенко за скасування ПДВ

28 серпня, 2007, 19:29 249
Додати до обраного
Також БЮТ проконтролює роботу "Криворіжсталі".

Юлія Тимошенко
УНІАН
Тимошенко обіцяє скасувати ПДВ.
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко виступає за скасування податку на додану вартість. 

Про це вона заявила у ході бізнес-форуму у Кривому Розі за участі підприємців Дніпропетровської області. 

За словами лідера БЮТ, за останній рік було отримано аналітичні європейські довідки, які свідчать, що податок на додану вартість руйнує виробництво та не дає змоги його розвивати. Тимошенко запропонувала ліквідувати ПДВ, наголосивши, що при цьому баланс державного бюджету залишиться нормальним та буде наповнюватися. 

"Сьогодні все ж таки 57% економіки знаходиться в тіні", - сказала Тимошенко. Також лідер БЮТ наголосила на необхідності розвитку кредитування малого та середнього бізнесу та зміні грошово-кредитної політики в Україні. 

На думку Тимошенко, потрібно переходити до 3-5% річних по кредитам для малого та середнього бізнесу, для чого потрібно перебудувати всю кредитну систему. "Це можливо десь за 1 рік", - переконана вона.

Тимошенко також наголосила, що БЮТ буде стежити за всіма процесами розвитку металургійного комбінату "Арселор Міттал Кривий Ріг" (колишньої "Криворіжсталі").

Про це вона сказала після зустрчі з керівництвом підприємства.

"Наша політична команда, яка практично була співзасновником чесної приватизації, буде слідкувати за всіма процесами розвитку "Криворіжсталі", - наголосила Тимошенко. 

Лідер БЮТ також повідомила, що чистий прибуток меткомбінату за перше півріччя 2007 року зріс на 41,5%, майже на 1 мільярд гривень зросли відрахування підприємства до державного бюджету України. "Насправді сьогодні, наскільки я зрозуміла після спілкування з керівництвом підприємства, виробництво розвивається", - сказала Тимошенко.

Керівники "Арселор Міттал Кривий Ріг" повідомили лідеру БЮТ, що сьогодні середня зарплата на комбінаті становить 2640 грн. "Якщо порівняти цю цифру з листопадом 2006 року, коли ми прийшли на підприємство, то заробітна плата становила 1540 грн. Фонд заробітної плати збільшився на 100 мільйонів доларів", - сказав генеральний директор "Арселор Міттал Кривий Ріг" Нарендра Чодері.

"Сьогодні цей комбінат по рівню зарплати займає перше місце в Україні серед усіх металургійних комбінатів та йде з достатнім відривом. Це говорить про те, що всі обіцянки, які давалися інвесторами профспілкам при підписанні приватизаційного договору, виконуються успішно", - сказала Тимошенко.

Керівництво меткомбінату також повідомило, що заплановано виділення коштів на оновлення виробництва. За словами керівництва, у підприємсто необхідно вкласти ще близько 2 мільярдів гривень, щоб досягти європейського рівня. Якщо зараз меткомбінат виробляє 7 мільйонів тонн сталі, то за 2 роки планує вийти на 12 мільйонів тонн. 

Тимошенко розповіла, що сьогодні на підприємстві відкрито програму звільнення людей за власним бажанням або за віком з достатньо великою матеріальною допомогою, яка становить від 30 до 60 тисяч гривень, залежно від стажу і віку працівників.

Керівництво "Арселор Міттал Кривий Ріг" пообіцяло лідеру БЮТ звернути увагу на незадовільну зарплату тих працівників, на яких збільшується навантаження при звільненні за власним бажанням або за віком інших працівників, а також провести переговори щодо цього питання з профспілками підприємства. 

Чодері сказав, що для нього була "велика честь приймати Тимошенко у нас на підприємстві". "Ми скористалися цією нагодою для того, щоб розповісти їй, що ми зробили за останні 2 роки і що ми плануємо зробити в майбутньому", - підкреслив він.

За словами Чодері, "Юлія Тимошенко, звичайно ж, найбільше цікавилася соціальними питаннями. Ми поінформували Юлію Тимошенко, у чому полягає наша робота. Вона запропонувала нам додаткові шляхи вирішення, надала додаткову інформацію, яка буде дуже корисною для нас". Крім того, він наголосив, що почув багато пропозицій від Тимошенко з приводу того, як найкраще вирішити соціальні проблеми працівників.

"Криворіжсталь"
Архів
Також БЮТ слідкуватиме за роботою "Криворіжсталі". (Фото: gazeta.lviv.ua)
"Ми будемо дуже серйозно працювати над вирішенням таких питань з нашими профспілками. Наша мета – підвищити стандарти для працівників підприємства", - сказав Чодері. Також під час зустрічі з лідер БЮТ керівники "Арселор Міттал Кривий Ріг" повідомили про успішний розвиток підприємства з моменту його приватизації у 2005 році.

Як зазначалося на зустрічі, повідомляє прес-служба БЮТ, ВАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг" - одне з небагатьох підприємств гірничо-металургійного комплексу України, що будує житло для своїх працівників. На 2007 рік виділено 15 млн. грн. для будівництва 128-квартирного будинку, введення якого в експлуатацію має відбутися в жовтні поточного року. 

Реалізується програма соціального партнерства з організаціями та установами міста (придбання обладнання для лікарні №8, виділення коштів Будинку дитини, школам, Криворізькій єпархії). На ці цілі у 2007 році виділено 12 млн. грн. Також планується прийняття 600 молодих фахівців, випускників вузів і технікумів.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / Р.К.
Побачили помилку - контрол+ентер
28 серпня, 2007, 19:29 249
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції