"Трудящі" підуть самостійно

14 серпня, 2007, 14:21 212
Додати до обраного
Всеукраїнська партія трудящих прийняла рішення про самостійну участь у виборах.

Всеукраїнська партія трудящих (ВПТ) прийняла рішення про самостійну участь у дострокових виборах до Верховної ради України та затвердила виборчий список.

Як передає УНІАН, відповідні рішення були ухвалені сьогодні на IX з’їзді ВПТ, що відбувся у Києві. У з’їзді взяли участь 252 делегатів.

Мирослав Якібчук
УНІАН
Мирослав Якібчук вірить у перемогу трудящих
"Всеукраїнська партія трудящих – партія профспілок, тобто це партія, яка буде добиватися не проведення референдуму або чергової політичної реформи, а встановлення справедливої винагороди за працю, безкоштовних медичних послуг, великих стипендій та пенсій, на які можна прожити", - наголосив на з’їзді лідер ВПТ Мирослав Якібчук.

За його словами, партія бере участь у дострокових парламентських виборах, щоб у ВР пройшли представники профспілок, які знають проблеми трудящих, щоб захищати їхні права. Партія йде на вибори під гаслом "Робота і справедливість".

Учасники з’їзду прийняли передвиборчу програму ВПТ "Робота, добробут, справедливість – для всіх". В її основі – профспілкова ідея захисту найманих працівників. Програма складається з трьох основних розділів: економічного, соціального та державотворення.

Як підкреслив Якібчук, в основу програми ВПТ лягли п’ять принципових питань: ухвалення Трудового кодексу, ухвалення закону "Про соціальний діалог", що дозволить чітко закріпити права і соціальні гарантії найманих працівників; прийняття закону "Про оплату праці", що дозволить суттєво підвищити зарплату, зробити її співставною за усіма галузям народного господарства; закону "Про медичне страхування", що забезпечить вільний доступ громадян України до якісного медичного обслуговування; прийняття доповнень до закону "Про пенсійне забезпечення", що гарантуватиме гідну пенсію громадянам, в тому числі "заробітчанам" та приватним підприємцям.

Делегати з’їзду затвердили виборчий список Всеукраїнської партії трудящих у складі 450 кандидатів у народні депутати. Всі вони представники профспілкових організацій різних рівнів: від первинних до всеукраїнських. Очолює список голова партії Мирослав Якібчук.

Крім нього, до першої п’ятірки увійшли голова профкому Дніпродзержинського металургійного комбінату Василь Поломаний, голова Всеукраїнської профспілки працівників малого та середнього бізнесу "Єднання" Наталя Кожевіна, голова Ради Всеукраїнської профспілки комп’ютерних та інформаційних технологій Сергій Павленко, голова профкому середньої школи № 45 м. Вінниця Ніна Кобернюк.

Відповідаючи на запитання журналістів, який відсоток голосів виборців сподівається набрати ВПТ на виборах, Якібчук сказав, що близько 6-7%. Результати минулих виборів, де його політична сила набирала близько 1% голосів виборців, він пояснює тим, що тоді приймалось неправильне рішення про блокування ВПТ з політичними силами, які відстоювали інші ідеології.

Він висловив упевненість, що на цих виборах партія подолає тривідсотковий бар’єр.

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / О.Ш.
Побачили помилку - контрол+ентер
14 серпня, 2007, 14:21 212
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції