Альпініст подарував Вірменській церкві частку Ноєвого ковчега

Альпініст подарував Вірменській церкві частку Ноєвого ковчега

Частка ковчега / Фото: blagovest-info.ru

Частку ковчега італійський мандрівник виявив під час сходження на Арарат. Частка була піддана хімічному і радіоізотопному аналізу, вчені підтвердили її давній вік.

Частка Ноєвого ковчега була передана кілікійському Католікосату Вірменської Апостольської Церкви (Антіліас, Ліван). Скам'яніла частка була передана Католикосу Араму I від імені італійського альпініста, мандрівника і дослідника гори Арарат Тіто де Луки

Як повідомляється, знахідку передав член Конгрегації мхітаристів протоархімандріт Ваан Оганян, який раніше обіймав пост глави вірмен-католиків у Вірменії, Грузії та Східній Європі.

Тепер біблійна частка буде зберігатися в музеї Католікосата.

"Частку ковчега італійський мандрівник виявив під час одного зі сходжень на святу гору. Частка була піддана хімічному і радіоізотопному аналізу, в результаті підтвердилися початкові припущення вчених про вік знахідки. Інша частка корабля була передана від імені мандрівника Святому Ечміадзіну минулого року", - повідомив протоархімандріт Ваан Оганян.

Італійський мандрівник і письменник Тіто де Лука, що пише під псевдонімом Азат Варданян, присвятив останні 20 років пошукам останків Ноєвого ковчега і багато разів досліджував печери і льодовики гори Арарат. Одного разу на висоті 4350 метрів він знайшов шматок дерева зі слідами смоли, яке могло стати доказом існування Ноєвого ковчега. У ході досліджень на Арараті мандрівник зібрав ряд і інших численних артефактів, які можуть свідчити про існування Ноєвого ковчега.

Де Лука склав карту і відзначив місце, до якого, за його даними, причалив Ноїв ковчег. Свої знахідки він поступово перевозив на острів Св.Лазаря у Венеції - у Конгрегацію мхітаристів, де створені необхідні умови для їх зберігання.

Нагадаємо, у квітні 2010 року повідомлялося, що китайські вчені знайшли на Арараті залишки споруди, збудованої більш ніж 4 тисячі років тому. Дослідники були "на 99,9%" впевнені, що це ковчег Ноя.

Читайте також:

Нідерландець будує точну копію Ноєвого ковчега на випадок потопу (відео)

Росіянин без жодних креслень побудував будинок-корабель

Ноїв ковчег виявився круглим

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Неймовірні археологічні відкриття
Наступна публікація